Ugdymas karjerai

Kviečiame mokinius susipažinti su interneto svetaine www.mukis.lt, kurioje rasite informaciją apie ugdymą karjerai.
Netradicinę pamoką apie logistiką 1a klasės mokiniams pravedė Tėjos Klingaitės tėtis Justas.
Orientavimosi sporto varžybas 1a klasėje suorganizavo Mykolo Adomaičio tėveliai.
Šių metų balanžio 1-ą dieną mūsų mokyklos mokinius, kurie dalyvavo konkurse "Profesija mano akimis", organizatoriai  apdovonojo puikiu prizu - susitikimu su fotografu Ridu Damkevičiumi.
Užsukus į biblioteką kviečiame aplankyti atsinaujinusią "Ugdymo karjerai" lentyną. Čia rasite medžiagos apie įvairias aukštąsias bei profesines mokyklas. Galėsite pavartyti žurnalus "Kuo būti?" "Kur stoti?" pasidomėti studijų užsienyje galimybėmis. Septintų klasių mokiniai paruošė įvairių profesijų lankstinukus - tikimės, kad jie jums padės pasirinkti jums tinkamiausią profesiją.