Ugdymas karjerai

Netradicinę pamoką apie logistiką 1a klasės mokiniams pravedė Tėjos Klingaitės tėtis Justas.
Orientavimosi sporto varžybas 1a klasėje suorganizavo Mykolo Adomaičio tėveliai.
Šių metų balanžio 1-ą dieną mūsų mokyklos mokinius, kurie dalyvavo konkurse "Profesija mano akimis", organizatoriai  apdovonojo puikiu prizu - susitikimu su fotografu Ridu Damkevičiumi.
Užsukus į biblioteką kviečiame aplankyti atsinaujinusią "Ugdymo karjerai" lentyną. Čia rasite medžiagos apie įvairias aukštąsias bei profesines mokyklas. Galėsite pavartyti žurnalus "Kuo būti?" "Kur stoti?" pasidomėti studijų užsienyje galimybėmis. Septintų klasių mokiniai paruošė įvairių profesijų lankstinukus - tikimės, kad jie jums padės pasirinkti jums tinkamiausią profesiją.
2014 m. kovo 27d. mokykloje vyko renginys 8-ų klasių moksleiviams „Karjeros diena 2014“.  Karjeros konsultantai Ieva Šabanė,  Rimas Macevičius, Sergej Marmazov, Sergejus Pavlovas vedė įdomius ir naudingus užsiėmimus savęs pažinimo ir karjeros planavimo temomis. Mokiniai aktyviai ir entuziastinagi dalyvavo užsiėmimuose. Baigiamasis renginio akcentas vyko 6-tos pamokos metu aktų salėje. Mokiniai pristatė trumpus vaidinimus karjeros tema.