Ugdymo organizavimas lapkričio 30 - gruodžio 17 dienomis

Vadovaudamiesi Vilniaus m. savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. 30-2704/20 „Dėl ugdymo proceso organizavimo savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose karantino sąlygomis", informuojame, kad Vilniaus Balsių progimnazijoje pradinis ugdymas, 1-4 kl. valstybės finansuojami būreliai bei visos dienos mokyklos grupių veikla vykdomi ugdymo įstaigose įprastu būdu, laikantis visų saugumo reikalavimų, o 5-8 kl. ugdymas ir toliau organizuojamas nuotoliniu būdu iki š. m. gruodžio 17 d.

Būkime sveiki!

Mokyklos administracija

Pasaulinei COVID-19 pandemijai besitęsiant, kitos užkrečiamos ir ne ką mažiau pavojingos ligos tarsi pasitraukė į antrą planą. Viena jų – tymai. Ši liga itin pavojinga, nes lengvai plinta visuomenėje, gali sukelti komplikacijas, o nepakankamos skiepijimo apimtys lemia kylančius protrūkius. Tačiau svarbiausia nepamiršti, kad tymai – efektyviai skiepais valdoma infekcija!

Kalėdinis Lidata pasiūlymas

Vienas iš Balsių progimnazijos tiekėjų - Lidata - siūlo kaldines nuolaidas uniformoms įsigyti.

Kalėdinis mokyklinių uniformų pasiūlymas iki 2020-12-18 >>>

1c klasės mokiniai dalyvavo projekte "Sodinam", kurį organizavo nevyriausybinė organizacija "Gyvoji planeta".

Gal žinote, gal ne – prieš 9-erius metus, lapkričio 25 – tąją, Šv. Kotrynos Aleksandrietės, viso pasaulio mąstytojų, mokytojų ir mokinių globėjos, dieną buvo pašventinta tada naujai pastatyta Balsių mokykla. Kasmet paminime šią svarbią dieną Šv. Mišiomis parapinėje, Vilniaus Kalvarijų, bažnyčioje. Jose meldžiamės už  mokinius, tėvus, mokytojus ir visą mokyklos bendruomenę, melsdami, kad Viešpats laimintų mūsų visų dabartį ir ateitį.

1d, 1e, 1f ir 1g klasės mokiniai sukūrė kaukę tarptautiniam projektui "Tolerancijos dėlionė".