Mokyklos naujienos

Sausio 9 d. mūsų mokykloje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas, kuris šiemet pavadintas ,,Dvi nepriklausomybės“. Mokiniai skaitė eiles ir prozos tekstus, gimusius po 1918 m. Vasario 16-osios, ir naujausius kūrinius, parašytus XXI amžiuje.
Vilniaus Balsių progimnazija kartu su Vytauto Didžiojo universiteto bei Suomijos, Austrijos ir Lenkijos mokslininkais ir pedagogais įsitraukė į Europos Komisijos finansuojamą ERAZMUS+ projektą „Ugdymo proceso transformavimo skirtinguose edukaciniuose kontekstuose prielaidos, taikant įtraukiojo ugdymo strategijas“. Projekto tikslas – naudojantis Harvardo universiteto pasiūlyta UDL (universalaus dizaino ugdymui) metodika sukurti ir išbandyti naują ugdymo modelį, paremtą įtraukiojo ugdymo vertybėmis, akcentuojančiomis vaiko gerovę.
Sausio 11-osios, penktadienio, rytą, 8 val., 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ languose uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. Žvakutės, Laisvės gynėjų dieną minint, tradiciškai degė ir Vilniaus Balsių progimnazijoje. 

Informacija dėl priėmimo

Informuojame, kad prašymus dėl Priėmimo į Vilniaus bendrojo ugdymo mokyklas bus galima pateikti nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d. per e. sistemą.

Daugiau informacijos apie mokyklų aptarnavimo teritorijas, priėmimo tvarką 2019/2020 mokslo metams vasario mėnesį bus paskelbta interneto svetainėje https://svietimas.vilnius.lt.  

Spalio 7 dieną Balsių progimnazijoje  vyko Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių dailaus rašto konkurso „Atrask rašto paslaptį“ I etapas. Jo tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. 
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, gruodžio 7 d. mūsų mokyklos  ,,Bitinėlio" ansamblis ir 4 a bei 3 klasių solistai dalyvavo moksleivių Advento - Kalėdų laikotarpio dainuojamosios tausakos konkurse "Leliumoj" - 2018.