Vasario 10–14 dienomis visame pasaulyje buvo minima Saugesnio interneto savaitė. Tą savaitę ir Vilniaus Balsių progimnazija paminėjo organizuodama įvairias veiklas mokiniams. Viena iš šių veiklų – 6-tų klasių animacijos konkursas „Saugesnis internetas“.
2020 metų sausio-vasario mėn. 5D ir 5E klasių mokiniai kūrė „Nepriklausomybės švyturį“, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai (1918 m. vasario 16 d.) ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai (1990 m. kovo 11 d.) paminėti.

Vasario 16-oji

Švęskime laisvę! Dainuokime Lietuvą! Su Lietuvos atkūrimo diena!

lithuania-2391361_1280.png

Vilniaus Balsių progimnazijos 1a, 3b, 4a, 4b klasių mokiniai ir folkloro ansamblis "Bitinėlis" paruošė šventinę pamoką Lietuvai.
Keturios gamtamokslinės klasės (1B, mok. Ramunė Černienė, 2C, mok. Vida Laucienė, 4D, mok. Rasa Valantinaitė - Navikienė ir 4C, mok. Silvija Kazakevičienė), dalyvaujančios projekte "Žolynų akademija", mokykloje surengė vaistažolių arbatų degustaciją.
Sveikiname konkurso "Leliumoj" diplomantus: ansamblio "Bitinėlis" 4-5 klasių vaikų grupę – Aistę Bagdonavičiūtę, Medą Grigutytę, Justiną Andriejūnaitę, Godą Gailiūnaitę, Saulę Suchockaitę, Gertę Šimkevičiūtę, Emiliją Virkovskytę, Dominyką Veniūtę, ir puikiai pasirodžiusias 1-3 klasių mergaites – Vitaliją Morkeliūnaitę, Teodorą Šaučiulytę, Ainę Bagdonavičiūtę, Aureliją Meškytę, Mėtą Matulevičiūtę, Barborą Pažemeckaitę, Rusnę Trimonytę, Gretą Sadauskaitę.