100-mečio geri darbai

Džiaugiamės 4 klasių mokinių paroda „100 eilėraščių Lietuvai“!
Kviečiame pasigrožėti vaikų mintimis, sukurtais eilėraščiais Lietuvai. 4 klasių mokiniai savo eiles įrėmino vaizdinguose, kūrybinguose rėmeliuose su Lietuvos įžymiomis vietovėmis ir simboliais. Parodą galite aplankyti geltono korpuso, II a. koridoriuose. 
 
Ačiū 4-okams ir jų klasių mokytojoms:
Redai M., Vitalijai L., Gitanai V.,
Vidai L ir Raimondai M.
 
 
 

Kovo 12 dieną Balsių progimnazijoje vyko dainos konkursas „Šimtmečio daina Lietuvai“. Šventės viešnia Irena Starošaitė padovanojo mokiniams dvi dainas ir palinkėjo jiems sėkmės konkurse. Net  aštuoniolika klasių varžėsi dėl „Auksinio mikrofono“ nominacijos, kurią iškovojo 7B  klasė.  Trys klasės  džiaugėsi laimėjusios  „Muzikaliausios“, „Artistiškiausios“ ir „Kūrybiškiausios“ klasės nominacijas.

Parengė
lietuvių k. mokytoja
Dalia Iliukevičienė
Kovo mėnesį 2c ir 4e klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame kūrybinių darbų parodoje-konkurse „Mes Lietuvą auginame širdyje“, skirtą Lietuvos 100-čiui paminėti. 
2 c klasės mokinys Vilius Saikauskas ir 4 e klasės mokinė Augustė Kiaunė tapo laureatais. 
 
 
Parengė
pradinių klasių mokytoja
Silvija Kazakevičienė
2018 m. kovo 12 d. 9.00-12.00 val. visus kviečiame į 5-8 kl. renginį „Daina Lietuvai“ skirtą Lietuvos Nepriklausomybės dienai Kovo 11-ąjai paminėti.

Jau šeštus metus iš eilės Kalėdų proga Balsių mokykla kartu su Balsių bendruomene tradiciškai sveikina apylinkių gyventojus. Šiais laikais, kai po truputį užmirštame rašytinio sveikinimo šilumą ir jaudulį, balsiečiai stengiasi tradiciją išsaugoti ir metams besibaigiant pradžiuginti gyventojus ypatingu kalėdiniu atviruku.
Pasiruošimas vyksta dar gerokai prieš gruodį - visą mėnesį Balsių mokyklos mokiniai piešia piešinius ir kuria sveikinimus. Vėliau kompetentinga komisija išrenka piešinį - nugalėtoją ir patį nuoširdžiausią kalėdinį sveikinimą. Toliau, bendromis jėgomis, Balsių bendruomenės atstovai, dizaineriai ir spaustuvininkai, sukuria nepaprastą sveikinimo atviruką, kuris prieš pat šventes atkeliauja į dažno balsiečio namus. Šiais metais (2017) buvo išdalinta net 2000 tokių atvirukų!
AČIŪ visiems, kurių pastangomis sveikinimas pasiekė adresatus. Dėkojame mokiniams: Liucilei ir Lidijai Ulytėms, Baltrui Vileikiui, Adomui Juzoniui iš 8B, Paulinai Kleniauskaitei iš 6E, Eidvydui Jenkinui iš 7A ir Dovydui Jenkinui iš 2f. Taip pat dėkojame būsimai mokinei Elzei Kleniauskaitei, Balsių bendruomenės tarybos narėms Anai Jenkinienei ir Neringai Mačiulienei bei Balsių bendruomenės administratoriui Rimvydui Lisauskui.
Su meile sukurtas, žmogaus širdies paliestas ir vaikų rankomis sušildytas Kalėdų atvirukas yra mažas geras darbas, atnešantis į kiekvienus namus laimę, trupinėlį džiaugsmo, ir pačius šilčiausius palinkėjimus.

Parengė 
Mokyklos tarybos pirmininkė 
Neringa Kleniauskienė