100-mečio geri darbai

Šimtmečiui gėlės žydės

Kokioje aplinkoje gyvename, priklauso tik nuo mūsų pačių. Grožimės ir žavimės Europos miestų ir miestelių tvarka, parkų grožiu. O gal pažvelkime šalia savęs? Ką galiu padaryti, kad mano aplinkoje būtų kuo grožėtis?
Spalio 14–21 dienomis Balsių bendruomenė kvietė balsiečius ir apylinkių gyventojus į talką. Darbo išties daug – pasodinti, nupjauti, sumontuoti, pataisyti. Oro sąlygos nelepino. Nepabūgę prasto oro į talką atėjo keletas Balsių progimnazijos mokinukų. Jie padėjo nešioti šakas, iškasti ir išvežti žemes, sodinti tulpes.
Nuostabu, kad yra mokinių, kuriems rūpi, kuriems ne vis tiek kokioje aplinkoje gyvena. Ačiū jiems! Dabar visi lauksime pavasario, kai sužydės šimtmečiui skirtos gėlės. Grožėsimės ir džiaugsimės...

mokyklos tėvų tarybos pirmininkė
Neringa Kleniauskienė