Mokyklos naujienos

Rekomenduojame

Tęsiame iniciatyvą - pagalbos mokiniui specialistai reguliariai dalinasi naudinga informacija apie vaikų auklėjimą ir ugdymą. Šį kartą priminimas apie tinkamą kompiuterio naudojimą namuose.
 
Trumpas filmukas bei skaitinys.
 
 
Parengė pagalbos mokiniui specialistai
 
Š.m. rugsėjo 26 d. Europos kalbų dieną šventėme ir Balsių pagrindinėje mokykloje. 

Socialinė akcija "Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai"

Aplinkos ministerija inicijuoja socialinę akciją "Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai". Akcija siekiama paneigti nuo seno gajus mitus apie geriamąjį vandenį iš čiaupo ir padėti įsitikinti tokio vandens kokybe ir saugumu vartoti (verta pažymėti, jog Lietuvoje geriamasis vanduo ruošiamas iš požeminio - saugiausio - vandens išteklių) ir paskatinti viešojo maitinimo įstaigas geriamąjį vandenį iš čiaupo tiekti savo lankytojams nemokamai.
 
Šiam tikslui įgyvendinti Vilniuje, Tautų mugės metu, rugsėjo 19 d., penktadienį, 12-16 val., Kudirkos aikštėje trumpam įsikurs geriamojo vandens iš čiaupo informacinė palapinė. Jame specialistai galės atsakyti į klausimus apie geriamojo vandens iš čiaupo kokybę. Lankytojus vaišinsime geriamuoju vandeniu iš čiaupo, kviesime jo skonį palyginti su vandeniu buteliuose. Mažieji akcijos lankytojai galės pažinti vandens savybes edukacinių žaidimų pagalba ir specialiomis indikatorinėmis juostelėmis matuodami vandens pH, kietumą, kai kurių kitų elementų koncentraciją, o vyresniuosius kviesime
pademonstruoti savo žinias apie vandenį sprendžiant kryžiažodį ar žaidžiant klausimų smiginį.