Mokyklos naujienos

2% parama Vilniaus Balsių progimnazijai

Mieli tėveliai,
 
Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais skirtą 2 proc. GPM dalį. Jūsų dėka iš šių lėšų galėjome įsigyti naujos įrangos klasėms, nupirkome baldų vaikų poilsio zonoms. Panaudojant  šias lėšas mokykloje diegiamos socialinių- emocinių įgūdžių ugdymo programos, mokiniai vyksta į varžybas, olimpiadas ir konkursu, mokytojai turėjo galimybes ruošti įdomesnes pamokas, o administracija lengviau susidoroti su kasdieniais darbais.
 
Mokyklos ir tėvų iniciatyva įkurta Balsių mokyklos tėvų asociacija sėkmingai plėtoja savo veiklą. Šios asociacijos, turinčios paramos gavėjo statusą, tikslas – remti Balsių mokyklos veiklą, mokinių, jų tėvelių ar mokyklos vardu teikti projektus kitoms paramos institucijomos, administruoti pervedamas 2 proc. GPM paramos lėšas. Balsių mokyklos tėvų asociacija paramos lėšas gali panaudoti tikslingiau, mažiau jėgų atiduodama biurokratinėms užkardoms, rengti mokinių tėvams aktualius projektus.
 
 
Ir šiais metais kviečiame 2 proc. GPM dalį skirti Balsių mokyklos tėvų asociacijai. Lėšų panaudojimas bus derinamas ir su Mokyklos taryba.
 
Iš Jūsų skirtos 2 proc. GPM paramos Balsių mokyklos tėvų asociacijai ir Balsių mokyklai mes tikslingai diegsime pažangias ugdymo programas, rūpinsimės vaikų užimtumu vasaros laikotarpiu, gerinsime ugdymo sąlygas mūsų mokiniams, ruošime pažintines pamokas ir kviesime į įdomius renginius.
 
2 proc. GPM dalį galite skirti jau dabar Elektroninio deklaravimo sistemos svetainėje (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512 v.2).
 
Balsių mokyklos tėvų asociacijos rekvizitai:
Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 303215566
Paramos gavėjo pavadinimas: Balsių mokyklos tėvų asociacija
Adresas: Naujanerių g. 11, LT-14269, Vilnius
Banko pavadinimas: AB DnB bankas
Banko kodas: 40100
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT37 4010 0510 0191 0339
 
Arba 2 proc. GPM dalį galite skirti Balsių mokyklai.
 
Vilniaus Balsių progimnazijos rekvizitai:
Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 302589995
Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Balsių progimnazija
Adresas: Bubilo g. 8, LT-08401, Vilnius
Banko pavadinimas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT717044060007725937
 
Teikdami naujos formos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus, ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai. Prašymai priimami iki gegužės 1 d., tad nedelskite!
 
Gerus darbus darykime kartu!
 
Linkime gražios šv. Velykų šventės!
 
Mokyklos bendruomenės vardu, 
Direktorė Loreta Kačiušytė Skramtai
 
Balsių mokyklos tėvų asociacijos pirmininkas
Mildoras Jusevičius
 
Balsių progimnazija prisijungė prie respublikinės akcijos „Savaitė be patyčių“ ir kovo 14-18 dienomis organizavo „Draugystės savaitę“, kurios vienas iš renginių buvo jau tradiciškai organizuojamos draugiškos krepšinio varžybos su policijos pareigūnais.

Pavasario atostogas mokykla pasitiko renginių ir akcijų ciklu „Draugystės savaitė“. Kovo 14–18 d. mokiniai smalsiai žvalgydavosi į programos afišas ir kasdien įsitraukdavo vis į naujas veiklas.