Mokyklos naujienos

2017 m. sausio 20-22 dienomis  vyko pasaulinis renginys „Global Game Jam“. Šio renginio metu visame pasaulyje suaugę žmonės susirenka ir pagal tų metų temą per 3 dienas kuria žaidimą. Šiais metais Lietuvoje net 4 miestuose: Vilniuje (Martyno Mažvydo bibliotekoje), Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje vyko šios kelias dienas trunkančios kūrybinės dirbtuvės. Šių metų tema „Bangos“. Vilniaus Balsių progimnazijos mokiniai lankantys „Žaidimų kūrimo“ būrelį turėjo galimybę iš arčiau susipažinti kaip kuriami žaidimai dalyvaudami ekskursijoje, kurios metu patys galėjo paklausinėti kūrėjų juos dominančių klausimų.

Žemę sukaustė šaltis, storu, baltu patalu ją užklojo sniegas. Sunku žvėreliams ir paukšteliams susirasti maisto, todėl ratiliukai sugalvojo jiems pagelbėti. Nešini  morkomis, kopūstais, grūdais ir lašinukais patraukėme į mišką. Suneštomis vaišėmis papuošėme medžius taip, kad miško žvėreliai ir paukšteliai galėtų nesunkiai pasiekti ir pasivaišinti.
Smagu daryti gerus darbelius.

Atrankinis Meninio skaitymo konkurso etapas


Sausio 24-25 d. Vilniaus Balsių progimnazijoje vyko 1-4 klasių atrankinis Meninio skaitymo konkurso etapas. Dėkojame visiems dalyviams už iš naujo atrastus vaikų literatūros perliukus. Ir didžiausios sėkmės linkime laimėtojams, atstovausiantiems mokyklą kitame etape, - 2A klasės mokiniui Nojui Oleškevičiui (sekusiam pasaką „Gaidys, šuo ir lapė“) bei 3B klasės mokiniui Mykolui Barčiui už plačią šypseną visų veiduose sukėlusią Vytauto V. Landsbergio „Pasaką apie obuolius sunkvežimyje“!

„Knyga yra tarsi sodas, kurį nešiojamės savo kišenėje“ (Kinų patarlė)

Parengė
4B klasės auklėtoja
Rasa Valantinaitė-Navikienė