Mokyklos naujienos

Pradinių klasių miško mokyklėlės ir gamtos klasių mokiniai mokyklos vidiniame kiemelyje piešė rudens gėrybių taką. Kreidelėmis mokiniai papuošė kiemelio grindinį. Šaunuoliai. Jaunieji gamtininkai tikrai kūrybingi. Mokinių išdailintas kiemelis džiugina moksleivius, tėvelius ir mokytojus.

Parengė
Gamtosaugos darbo grupė

„Savanorystė duoda supratimą, kad egzistuoja labai paprasti gyvenimo dalykai: dėkingas žvilgsnis, dėkingos akys, sudarantys esminius gyvenimo dalykus.“
Filosofas Leonidas Donskis


Ruošdamiesi švęsti Nepriklausomos Lietuvos 100 – metį, Balsių progimnazijos mokiniai savo gerus darbus dovanoja Lietuvai.
Viena iš dovanų - savanorystė. Jau rugsėjo 15 dieną, mūsų mokyklos aštuntokai prisidėjo prie „Maisto banko“ ir prekybos tinklo IKI rengiamos akcijos „Gera kaina – geras darbas“. Mokiniai savanoriavo dalindami skrajutes ir ragindami žmones paremti labdaros ir paramos fondo veiklą bei padaryti gerą darbą. Gerą darbą Lietuvai – savanoriaudami – dovanojo 11 Balsių progimnazijos aštuntokų.

Antrasis geras darbas Lietuvai -  pagalba renkant maisto produktus sunkiai gyvenantiems Lietuvos žmonėms. Spalio 20 – 21 dienomis 6, 7, 8 klasių mokiniai dalyvavo Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ rengiamoje maisto produktų rinkimo akcijoje. Per dvi dienas mokiniai surinko 1236 vienetus ilgo galiojimo produktų. Nuostabu ir gera buvo matyti kaip mokiniai stengiasi, kviečia žmones aukoti, kad maisto produktų būtų kuo daugiau ir jie pasiektų stokojančiųjų stalus.
Iš visos širdies dėkoju šiems vaikams. Jūs nuostabūs!!!

Parengė
mokyklos tėvų tarybos pirmininkė
Neringa Kleniauskienė

Kokioje aplinkoje gyvename, priklauso tik nuo mūsų pačių. Grožimės ir žavimės Europos miestų ir miestelių tvarka, parkų grožiu. O gal pažvelkime šalia savęs? Ką galiu padaryti, kad mano aplinkoje būtų kuo grožėtis?
Spalio 14–21 dienomis Balsių bendruomenė kvietė balsiečius ir apylinkių gyventojus į talką. Darbo išties daug – pasodinti, nupjauti, sumontuoti, pataisyti. Oro sąlygos nelepino. Nepabūgę prasto oro į talką atėjo keletas Balsių progimnazijos mokinukų. Jie padėjo nešioti šakas, iškasti ir išvežti žemes, sodinti tulpes.
Nuostabu, kad yra mokinių, kuriems rūpi, kuriems ne vis tiek kokioje aplinkoje gyvena. Ačiū jiems! Dabar visi lauksime pavasario, kai sužydės šimtmečiui skirtos gėlės. Grožėsimės ir džiaugsimės...

Parengė
mokyklos tėvų tarybos pirmininkė
Neringa Kleniauskienė