Mokyklos naujienos

Pakvieskime Kalėdas į biblioteką

Jaukiausioms metų šventėms tyliai beldžiant į žiemos vartus Balsių progimnazijos biblioteka netrukus pakvips senolių kepamu pyragu, užburs tarmiškai sekama pasaka bei širdis suvirpins  šv. Kalėdų giesmių skambesiu...

Tad labai kviečiame gausią mokyklos ir Balsių bendruomenę, visus visus, didelius ir mažus, tapti šv.Kalėdų stebuklo dalimi ir į mūsų biblioteką atnešti po siūlų kamuolį. Jie papuoš  akcijos „Knygų Kalėdos“ renginius skaitykloje tuoj tuoj, jau  gruodžio mėn. 4-8 dienomis.

Mokykloje jau antrus metus vykdoma budėjimo savanorystės veikla. Mokiniai savanoriškai budi įvairiose mokyklos vietose nustatytu grafiku ir prižiūri tvarką. Šiuo metu yra 3 pamainos, kurios budi pasikeisdamos po 1 savaitę. 
 
2-oji budėtojų savanorių pamaina pasiruošusi darbui su naujomis uniformomis.
 
Parengė 
direktoriaus pavaduotojas 
Ramūnas Sinkevičius
2017 m. lapkričio 25 d. (šeštadienį) vyks 100-mečio Programavimo valanda Lietuvoje, kurią organizuoja „bit&Byte“. Ši iniciatyva kviečia 6-14 metų vaikus prisijungti prie pasaulinės Hour Of Code ir su daugiau nei 100 milijonų bendraminčių iš viso pasaulio švęsti technologijas. Įkvepiančioje Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vienai valandai bus suburta 1000 jaunųjų vilniečių. Mokiniai kartu su modernios Lietuvos istorijos ir kultūros herojais išbandys smagias ir įdomias programavimo užduotis, sukurtas Lietuvos menininkų ir technologų. Daugiau paskaityti apie renginį galite čia.
Būtina registracija.
 
Parengė
IT mokytoja
Justė Ledienė