Mokyklos naujienos

Sveikinimas 2017 m.

sveikinimas.jpg

Geras darbas būna visoks, svarbu, kad jis neštų gėrį, džiaugsmą ar naudą kitam. Prieš šv. Kalėdas 1 g klasė su mokytoja Audrone nusprendė pradžiuginti senelius ir vaikus. Šią  iniciatyvą palaikė ir tėveliai. Mokiniai per darbelių pamoką darė angeliukus, namuose kepė sausainius. Angeliukus ir sausainius nuvežėme Į Senjorų socialinės globos namus.
Pirmokai sugalvojo padovanoti ir savo žaislą,  knygą ar dėlionę  vaikams. Vilniaus miesto krizių centras, priėmęs šias dovanas, dėkojo ir teigė, kad šias dovanas paskirstys vaikams, kuriems jų labiausiai reikia.

Parengė
pradinių klasių mokytoja
Audronė Vildžiūnaitė-Pukėnė

Gerojo lašelio diena

2017 m. gruodžio 22 dieną visus kviečiame prisidėti prie „Gerojo lašelio dienos“. Jos metu kviečiame vilkėti žalią rūbą ar akcentą, su juo nusifotografuoti (ryte tai galima bus padaryti mokyklos fojė) ir paaukoti Jūsų nuožiūrą pasirinktą pinigų sumą. Jūsų suaukoti pinigai bus skiriami Vaikų onkohematologijos centro Santaros klinikose (Vilnius) laisvalaikio zonos įrengimui. Toje erdvėje vaikams ir tėveliams, ilgai besigydantiems ligoninėje, bus sukurta jauki erdvė tiesiog pabūti, pakalbėti, pailsėti... Bus perkami baldai, rengiamos interaktyvios sienos, įrengtas šildymas ir kt.  Kviečiame dalintis gerumu!
 
Parengė 
pradinių klasių mokytoja
Margarita Ruzgaitė