Mokyklos naujienos

Lapričio mėnesį 3 klasių mokiniai žaidė šaškėmis ir iš kiekvienos klasės pateko po 2 geriausius žaidėjus atstovauti savo klasę. Gruodžio 13d. mokyklos mažojoje sporto salėje įvyko tarpklasinės šaškių pusfinalio ir finalo varžybos. Po atkaklių kovų nugalėtojais tapo:

I vieta - Karolis Anuškevičius
II vieta - Vakaris Bradūnas
III vieta - Deividas Praniauskas

Sveikiname šauniausius šaškių žaidėjus ir nugalėtojus!

Parengė
Kūno kultūros mokytoja
Adelė Augonytė

Neseniai susikūrusi studija „EI“ lapkričio mėnesį viešėjo Vilniaus Baltupių progimnazijos radijo studijoje, kurioje susipažino su radijo laidas kuriančiais mokiniais, davė interviu, bendravo. Praėjusią savaitę aplankė Vilniaus universiteto studentų radijo stotį Start Fm, - tai pirmoji Lietuvoje radijo studija, grojanti tik nekomercinę muziką. Visus sužavėjo darbuotojų pasakojimai apie radijo stoties darbą, buvo įdomu stebėti, kaip montuojamas garso takelis, sužinoti, kaip kuriamos ir transliuojamos laidos. Vaikams didžiausią įspūdį paliko studijos techninė įranga.
 
Parengė
Mok. Audronė Masiukienė
Šių metų gruodžio 13 dieną mūsų mokyklos folkloro ansamblis „Bitinėlis“ dalyvavo šalies 1-4 klasių mokinių vokalinių ansamblių, chorų festivalyje „Advento tyloje“, kuris vyko Žvėryno Šv. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje. Šventiškai apsirengę moksleiviai, iš visos Lietuvos, atliko Advento-Kalėdų dainas ir džiugino susirinkusių parapijiečių ir tėvelių širdis. „Bitinėlio“ vaikučiai iš visų dalyvių išsiskyrė atlikę senovinę adventinę dainą „Vai sakale, sakale“, kuriai subtiliu kanklių skambesiu pritarė ansamblio vadovės.
„Bitinėlio“ pasirodymas labai patiko bažnyčios kunigui Vytautui Rapaliui, kuris pakvietė folkloro ansamblį bažnyčioje surengti atskirą pasirodymą.
 
Parengė
Folkloro ansamblio „Bitinėlis“ vadovės
Asta Čepulienė ir Aušra Šiaučiulienė