Mokyklos naujienos

Jau šeštus metus iš eilės Kalėdų proga Balsių mokykla kartu su Balsių bendruomene tradiciškai sveikina apylinkių gyventojus. Šiais laikais, kai po truputį užmirštame rašytinio sveikinimo šilumą ir jaudulį, balsiečiai stengiasi tradiciją išsaugoti ir metams besibaigiant pradžiuginti gyventojus ypatingu kalėdiniu atviruku.
Pasiruošimas vyksta dar gerokai prieš gruodį - visą mėnesį Balsių mokyklos mokiniai piešia piešinius ir kuria sveikinimus. Vėliau kompetentinga komisija išrenka piešinį - nugalėtoją ir patį nuoširdžiausią kalėdinį sveikinimą. Toliau, bendromis jėgomis, Balsių bendruomenės atstovai, dizaineriai ir spaustuvininkai, sukuria nepaprastą sveikinimo atviruką, kuris prieš pat šventes atkeliauja į dažno balsiečio namus. Šiais metais (2017) buvo išdalinta net 2000 tokių atvirukų!
AČIŪ visiems, kurių pastangomis sveikinimas pasiekė adresatus. Dėkojame mokiniams: Liucilei ir Lidijai Ulytėms, Baltrui Vileikiui, Adomui Juzoniui iš 8B, Paulinai Kleniauskaitei iš 6E, Eidvydui Jenkinui iš 7A ir Dovydui Jenkinui iš 2f. Taip pat dėkojame būsimai mokinei Elzei Kleniauskaitei, Balsių bendruomenės tarybos narėms Anai Jenkinienei ir Neringai Mačiulienei bei Balsių bendruomenės administratoriui Rimvydui Lisauskui.
Su meile sukurtas, žmogaus širdies paliestas ir vaikų rankomis sušildytas Kalėdų atvirukas yra mažas geras darbas, atnešantis į kiekvienus namus laimę, trupinėlį džiaugsmo, ir pačius šilčiausius palinkėjimus.

Parengė 
Mokyklos tarybos pirmininkė 
Neringa Kleniauskienė

Jau antri metai 7a klasės mokiniai lankėsi Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Šį kartą mažiesiems buvo rodoma muzikos mokytojos A. Tumėnaitės paruošta koncertinė programa. Pasirodymo tema - kelionės. Renginio metu vaikai „lankėsi“ įvairiose pasaulio šalyse: Prancūzijoje, Australijoje, Havajuose ir kt.
Šventiniu laikotarpiu aplankyti kūdikių namų auklėtiniai labai džiūgavo - kartu su septintokais ir žaidė, ir dainavo. O už smagų renginį atsidėkojo šypsenomis ir gausiais plojimais.

Parengė
7A klasės mokinio mama
Ana Jenkinienė

Kvietimas dalyvauti Saugesnio interneto dienos konkursuose

2018 m. vasario 6 d. visoje Europoje bus minima Tarptautinė Saugesnio interneto diena. Dienos tema – „Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“. Šia proga www.draugiskasinternetas.lt organizuoja konkursus įvairaus amžiaus vaikams.

Kviečiame 6–10 m. amžiaus vaikus dalyvauti piešinių konkurse „Geresnis internetas“.

Konkurso nuostatai.

 

14–16 metų jaunimą kviečiame dalyvauti filmuko kūrimo konkurse “#togetherforrespect”.

Konkurso nuostatai.

Šiam konkursui komandas galite užregistruoti iki sausio 23 dienos.

Parengė
IT mokytoja
Justė Ledienė