Mokyklos naujienos

Vilniaus Balsių progimnazijos bendruomenės vardu sveikinu visus su Lietuvos Valstybės atkūrimo šimto metų jubiliejumi. Linkiu visiems pasisemti stiprybės iš garbingos mūsų šalies praeities ir susitelkus atsakingai ir su meile kurti MŪSŲ LIETUVOS ateitį. 
 
Linkiu visiems šaunios šventės!
Direktorė Loreta Kačiušytė Skramtai
2018 m. vasario 6 dieną daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje minėjo tarptautinę Saugesnio interneto dieną. Lietuvoje šią dieną kvietė paminėti www.draugiskasinternetas.lt lydimas šūkiu „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“. Organizuoti konkursai mokiniams ir renginys „Litexpo“ rūmuose. Šių metų renginio tikslas atkreipti dėmesį į pagarbų elgesį internete, galvoti ką skaitome, ką kuriame ir kuo dalinamės elektroninėje erdvėje. 
 
Balsių progimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo viename iš paskelbtų video kūrimo konkurse ir viena iš dalyvavusių komandų pateko tarp laureatų.
Sveikiname laimėjusią komandą: Laurą Miškinytę 7A, Viltę Petrauskaitę 7A, Urtę Kavaliauskaitę 7D, Ugnių Radzevičių 7A, Emiliją Juozapavičiūtę 7A.
Kviečiame pasidžiaugti sukurtu video ir akimirkomis iš renginio, kuriame buvo įteikti prizai nugalėtojams.
 
 
 
Parengė
IT mokytoja
Justė Ledienė

Nuo pirmadienio į mokyklą

Informuojame, kad nuo vasario 12 d. pirmadienio mokykla vėl planuoja atnaujinti ugdymo procesą. Mokyklos administracija