Mokyklos naujienos

Informuojame, kad dėl didelio mokinių ir mokytojų sergamumo Vilniaus Balsių progimnazijoje nuo 2018 m. vasario 7 d. iki vasario 9 d. skelbiamas karantinas. Ugdymo procesas šiomis dienomis nevyks, visi renginiai atšaukiami. LR sveikatos apsaugos ministro 2012 m. sausio 30 d. įsakymu Nr. V-58 patvirtintas "Gripo ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros taisyklių" nuoroda: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.BA0FCDADBEC6
Mūsų mokyklos studija EI sausio 25 dieną vyko į Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją. Ten mus pasitiko LRT muziejaus vadovė Raimonda Impolevičienė, ji supažindino su LRT televizijos užkulsiais. Pamatėme kaip filmuojama laida „Laba diena, LIetuva“, bei stebėjome „Auksinių bičių“ laidos repeticijos fragmentą. Apsižvalgę po televiziją buvome pakviesti išsamiau susipažinti su radiju. Studijose susitikome su žmonėmis kurie dirba „už mikrofono“ ir be kurių radijo laidos nevyktų, apžiūrėjome gausią techninę įrangą ir net išbandėme kaip ji veikia.

Parengė
8b klasės mokinė
Nida Samuolytė

2018 m. sausio 26-28 dienomis vyko pasaulinis žaidimų kūrimo renginys „Global Game Jam 2018“. Lietuvoje šiemet susibūrusios komandos galėjo rinktis vieną iš šių miestų: Vilnių, Kauną, Panevėžį, Šiaulius ar Klaipėdą. Vilniuje Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje per savaitgalį buvo sukurta 50 žaidimų tema „Transmission“. 7-8 kl. „Žaidimų kūrimo“ būrelio nariai R. Pietaris, M. Klimas, M. Čereška, A. Celujevas, N. Čepurna vadovaujami mokytojos J. Ledienės priėmė iššūkį taip pat prisidėti prie šios pasaulinės iniciatyvos. Sukurtas žaidimas „Block n Block“.
Daugiau apie renginį: http://2018.gamejam.lt/

Daugiau renginio akimirkų rasite čia.

Parengė
IT mokytoja
Justė Ledienė