Mokyklos naujienos

Džiugu, kad Balsių progimnazijoje, kaip ir Vilniaus mieste, savotišku pavasario pranašu tampa Kaziuko mugė. 
 
Po keturių pamokų pirmo aukšto fojė, koridorius, valgyklą užpildė smagus trumpam prekybininkais tapusių mokinių ir jų tėvelių, senelių šurmulys: pardavėjai siūlė ne tik mūsų mokyklos mugėse labai populiarių įvairių skanumynų, bet ir rankdarbių, paveikslų, keramikos dirbinių, naminio muilo, žvakių, net pačių sukurtų originalių žaidimų. Norintys pailsinti akis nuo prekių gausos galėjo sėkmę išbandyti  loterijoje arba tiesiog pabendrauti, apsikeisti kontaktais ar idėjomis.   
 
Jau šeštus metus mokykloje vykstanti Kaziuko mugė buvo naudinga abiem pusėms: mokyklos darbuotojai namo grįžo nešini originaliais suvenyrais, o mokiniai ir svečiai džiaugėsi smagiai padirbėję ir šiek tiek užsidirbę.
 
Parengė
Etnokultūros darbo grupė
 
Treti metai iš eilės Vilniaus miesto sporto žaidynių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ neužleido lyderių pozicijos ir sėkmingai pasirodė Balsių progimnazijos 5-6 klasių mokinių rinktinė. Komanda nugalėtoja atstovaus Vilniaus miestą respublikinėse zoninėse varžybose. 
Kūno kultūros mokytojos: Jūratė Lazauskienė ir Virginija Giršvildienė džiaugiasi savo auklėtinių pergale ir dėkoja mokiniams už pastangas ir atsakomybę ruošiantis varžyboms.  
 
Parengė
Kūno kultūros mokytoja
Virginija Giršvildienė