Mokyklos naujienos

Gegužės 2 d. Vilniaus Balsių progimnazijoje įvyko kūrybinių dirbtuvių „Fab Lab“ atidarymas. Nuo 2017 m. gruodžio mėnesio 8-tų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su naujai įsigyta mokyklos įranga: 3D spausdintuvu, lazeriu, ploteriu. Šiuo metu su įrenginiais susipažįsta ir 7-tų klasių mokiniai. „Fab Lab“ atidarymo metu buvo įteikti pažymėjimai mokymus pabaigusiems 8-tų klasių mokiniams. Šis pažymėjimas leis mokiniams naudotis „Fab Lab“ kūrybinėmis dirbtuvėmis net ir pabaigus Vilniaus Balsių progimnaziją.
Šiuo metu sudarytas tvarkaraštis, kuomet mokiniai iš anksto užsiregistravę gali daryti savo projektus.


Parengė
informacinių technologijų mokytoja
Justė Ledienė

 

Kvietimas 2 proc. GPM skirti mokyklai

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais skirtą 2 proc. GPM dalį. Jūsų dėka iš šių lėšų galėjome įsigyti naujos įrangos klasėms, nupirkome baldų vaikų poilsio zonoms. Panaudojant  šias lėšas mokykloje perkami trūkstami vadovėliai,  diegiamos socialinių- emocinių įgūdžių ugdymo programos, mokiniai vyksta į varžybas, olimpiadas ir konkursus, mokytojai turėjo galimybes ruošti įdomesnes pamokas, o administracija lengviau susidoroti su kasdieniais darbais.
 

Nuo balandžio 26 dienos mokyklos bibliotekoje veikia 3 klasių mokinių atvirukų – piešinių paroda skirta tarptautinei šokio dienai. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Parengė
šokio mokytoja Valentina Kovalenko ir 3 klasių mokytojos