Mokyklos naujienos

2018 m. gegužės 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos skaitykloje vyko mentorystės projekto „Kelrodė žvaigždė“ pristatymas, dalyvavo Lietuvoje plačiai žinomas muzikantas ir dainininkas Vilius Alesius (vidinės komunikacijos koordinatorius), savanorių koordinatorius Aivaras Jonika, į programą pakviestų mokinių tėveliai, progimnazijos direktorė L. Kačiušytė Skramtai, socialinės pedagogės A. Apšegaitė ir D. Kazlauskaitė bei psichologas E. Šidlauskas.
3E klasės mokiniai vykdė klasės pasaulio pažinimo projektą „Kunigaikščiai ir pilys“. Jie ne tik rinko informaciją apie Lietuvos kunigaikščius, piešė ir pristatinėjo savo sukurtus plakatus, bet ir gamino pilis.
Šiuo metu 3E klasės darbais galima pasigrožėti mokyklos skaitykloje. Kviečiame.
 
Parengė
3E klasės mokytoja
Gražina Abaravičienė
Šeštadienį, gegužės 19 d. 3E klasės mokiniai kartu su tėveliais turėjo labai gražią ir turiningą išvyką į Anykščius. Kelionė buvo tikrai labai įdomi. Aplankėme Lajų taką, apkabinome „Puntuką“, lipome į „Laimės žiburį“, iš Anykščių bažnyčios apžvalgos bokšto grožėjomės Anykščių apylinkėmis, turėjome įdomią ekskursiją „Arklio“ muziejuje, „Siauruko“ muziejuje pavyko pasivažinėti su drezinomis. O didžiausią įspūdį paliko „Duonos kepimo“ edukacija. Grįžome laimingi ir pilni įspūdžių!
 
Parengė
3E klasės mokytoja
Gražina Abaravičienė