Mokyklos naujienos

Atkreipiame dėmesį, kad visiems žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos (visos provincijos), Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos – Romanijos regionai), Honkongo, Irano, Japonijojos, Pietų  
Korėjos, Singapūro 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos  rekomenduojama likti namuose ir stebėti savo sveikatą.
 
Vaikai, grįžę iš Kinijos ar minėtų Šiaurės Italijos regionų, turi 14 d. likti namuose, jų tėvai – informuoti ugdymo įstaigos administraciją.
 
Tėvai, grįžę iš Kinijos ar Šiaurės Italijos regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC) arba 14 d. dirbti nuotoliniu būdu.
 
Mokytojai, grįžę iš Kinijos ar minėtų Šiaurės Italijos regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC).
 
Daugiau informacijos galima rasti Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/dazniausiai-uzduodami-klausimai-del-naujojo-koronaviruso-ir-rekomendaciju-gyventojams.  Taip pat galima konsultuotis ir karštąja linija tel. Nr. 8 618 79984 (visa parą konsultuoja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai).
 
Parengta pagal Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus informaciją dėl koronaviruso profilaktikos ugdymo įstaigose. 
2020 m. vasario 17–21 d. Vienos universitete įvyko trečiasis ERASMUS+ projekto „Ugdymo proceso transformavimo skirtinguose edukaciniuose kontekstuose prielaidos, taikant įtraukiojo ugdymo strategijas“ narių susitikimas bei jį lydėjusi konferencija „Bendraujant įvairovėje“ (Communicating with Diversity), kurioje dalyvavo bei pranešimą skaitė Vilniaus Balsių progimnazijos l.e.p. direktorė Virginija Giršvildienė, anglų k. mokytoja Asta Antulienė bei lietuvių k. mokytoja Giedrė Vaišnoraitė. 
Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų progimnazijos šeštokų komanda, kuri po daugelio kantrybės ir kruopštumo reikalavusių treniruočių pergalingai įveikusi tris varžybų etapus, vasario 12 dieną iškovojo Lietuvos mokyklų žaidynių Vilniaus miesto "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" estafečių čempionų vardą.