Mokyklos naujienos

1 klasių komplektai su klasių vadovais

Exclamation-Mark-PNG-Photo.png Skelbiame Exclamation-Mark-PNG-Photo.png

1 klasių komplektus su klasių vadovais >>>

Klasių komplektavimas vykdomas vadovaujantis Klasių komplektavimo principais ir vadovų skyrimo klasėms tvarkos aprašu, patvirtintu Vilniaus Balsių progimnazijos direktoriaus 2021-05-19 įsakymu Nr. V-27 >>>

*Į finansinio raštingumo profilio klasę iki nurodyto laiko buvo pateikta 80 prašymų, o formuojamos 3 klasės po 24 mokinius, taigi visų prašymų patenkinti nebuvo įmanoma. 

Kviečiame pasirašyti elektronines sutartis toje pačioje sistemoje, kur teikėte prašymą. Kitą savaitę pasirašyti sutartis pradės mokyklos direktorius. Jei mokytis Vilniaus Balsių progimnazijoje neketinate ir sutarties nepasirašysite, prašome informuoti mus el.paštu priemimas@balsiumokykla.lt

Parengė

Priėmimo komisija

Informuojame, kad pasiskiepyti nuo COVID-19 jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus!

Europos vaistų agentūrai leidus "Comirnaty" vakcina nuo COVID-19 skiepyti 12–15 metų asmenis, šios amžiaus grupės vakcinacija startuoja ir Lietuvoje. Nuo pirmadienio registruoti vaikus skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.
 
Vaikai vakcinacijai registruojami taip pat kaip ir suaugusieji – internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808.
 
Kaip internetu užregistruoti vaiką arba kitą šeimos narį, sužinosite ČIA.
 
Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis.
 
Jeigu vaiko nuomonė dėl vakcinacijos nesutampa su tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų nuomone, jis gali kreiptis į šeimos gydytoją, kad šis dokumentuotų, jog asmuo gali teisingai įvertinti savo sveikatos būklę. Gavęs tokį dokumentą, vaikas gali savarankiškai registruotis skiepui ir pats atvykti į vakcinacijos centrą.
 
Asmenys nuo 12 metų amžiaus gali būti skiepijami tik viena vakcina nuo COVID-19 – „Comirnaty“, kurią gamina farmacijos kompanijos „BioNTech“ ir „Pfizer“. Ši vakcina yra skiepijama dviem dozėmis, tarp jų daroma 21 dienos pertrauka.
 
SAM Spaudos tarnyba

Mokinių priėmimas po 3-iojo Priėmimo komisijos posėdžio

Exclamation-Mark-PNG-Photo.png Skelbiame Exclamation-Mark-PNG-Photo.png

 
 
Šiais metais bus pasirašomos elektroninės sutartys toje pačioje sistemoje, kur teikėte prašymą.
 
Parengė
Priėmimo komisija