Mokyklos naujienos

Mokykla, atsižvelgdama į bendruomenės pageidavimus, organizuoja "gyvą" turą-susipažinimą su mokykla 2021 m. rugpjūčio 27 d.:
 
- 9.00 val. Bubilo g. 8 (norintys renkasi lauke prie pagrindinio įėjimo)
- 14.00 val. Balsių g. 20 (norintys renkasi lauke prie pagrindinio įėjimo)
 
Mokyklos administracijos darbuotojai pasitiks ir pakvies pasivaikščioti po mokyklą, atsakys į Jums rūpimus klausimus.
 
Parengė
Mokyklos administracija
Nuo 2021 m. rugsėjo mėn.1 klasėse formuojamos profiliuotos klasės, turinčios gamtamokslinio ugdymo ir finansinio raštingumo kryptis.
 
Gamtamokslinio ugdymo profilis mokyklos pradinėse klasėse pradėtas įgyvendinti nuo 2014 m., o 2021 m. pradedama įgyvendinti naujos ugdymo krypties - finansinio raštingumo ugdymo - 4 metų programa.
 
Šiuolaikinėje visuomenėje viena iš svarbiausių ir prioritetinių ugdymo(si) krypčių – jaunimo verslumo ugdymas(is) ir finansinio raštingumo stiprinimas.
 
T. Friedline (2015) nustatė, kad vaikai nuo maždaug šešerių metų yra jau išsivystę ir geba taupyti. Remdamiesi šia išvada, galime daryti prielaidą, kad jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai jau turi susiformavusius pirminius taupymo įpročius ir elgesį, taupymo būtinumo suvokimą, tačiau ne visuomet priima racionalius sprendimus. Viena iš to priežasčių – nepakankamas finansinis raštingumas.
 
Šio amžiaus vaikams labai svarbu ugdyti finansinio raštingumo ir verslumo kompetencijas, suprasti apie finansų svarbą, pinigus, kaip jie veikia, kaip juos protingai reikia valdyti. Pradėję finansinį raštingumą ugdyti nuo mažų dienų, ateity gebės puikiai planuoti finansus, protingai skolintis ar skolinti, išvengti rizikingų finansinių sprendimų priėmimo.
 
Vaikus svarbu mokyti, iš kur atsiranda pinigai, kokios egzistuoja profesijos, štai darbdaviai, verslininkai, moka savo darbuotojams atlyginimus, o kas moka gaisrininkui, policininkui, gydytojui?
 
Parengė
Mokyklos administracija
Vasara įpusėjo, o kartu su ja ir maudymosi sezonas. Kreipiamės į Jus norėdami priminti, kaip svarbu pasikalbėti apie saugų elgesį prie vandens su vaiku!