Mokyklos naujienos

Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 1 Verpstė.png
Rugpjūčio 30-31 d. mokykloje bus vykdomas mokinių testavimas greitaisiais antigeno testais, skirtais savikontrolės metodu testuoti mokinius.
 
1-3 klasių mokiniai testuosis Balsių g. 20,
4-8 klasių mokiniai testuosis Bubilo g.8.
 
Testavimų laikas:
Rugpjūčio 30 d. 11.00 - 15.00 val.
Rugpjūčio 31 d. 12.00 - 1400 val.
 
Nurodytu laiku į mokyklos patalpas pro pagrindinius įėjimus bus įleidžiami tik besitestuojantys mokiniai. Prašome laikytis saugių atstumų, mokyklos patalpose dėvėti kaukes, neateiti anksčiau laiko. Mokiniai testo atsakymų nelaukia - esant teigiamam testo atsakymui tėveliai bus informuoti telefonu testo ėmimo dieną iki 20.00 val.
 
Parengė
Mokyklos administracija

"Kurkime biblioteką kartu" - jau 10-ą kartą!

Pirmuosius mokyklos mokslo metus pradėjome akcija „Kurkime biblioteką kartu!“, kuria skatinome visus mokinius ir visą bendruomenę Mokslo ir žinių dienos proga Mokyklai dovanoti knygą vietoje gėlės žiedo. Tuo metu tai buvo ne tik akcija, bet ir būdas skurdžius mokyklos bibliotekos fondus papildyti kuo įvairesne literatūra.
 
Sunku patikėti, bet šįkart prisidėti prie akcijos „Kurkime biblioteką kartu!“ kviečiame jau 10-ą kartą! Bibliotekos fondai pilnėja, atsinaujina, o ši akcija tampa viena gražiausių Balsių progimnazijos tradicijų, simboliškai ir prasmingai pradedanti naujus mokslo metus.
 
Padovanok knygą, kurią norėtum perskaityti Tu ir Tavo draugas. Mokyklos dešimtmečio kelio Bibliotekos stotelėje savo dovanojamą knygą atnešk, pažymėk spaudu Dovana ir papulk į mokyklos istoriją – galbūt dar po 10 metų rasi savo dovanotą knygą bibliotekos lentynoje... 
 
Mes džiaugiamės, kad kuriame biblioteką kartu!
 
Parengė
Bibliotekininkės Sandra Ramoškienė ir Vaiva Petrauskienė