Etno

Mokyklos folkloro ansamblis „Bitinėlis“ dalyvavo tarptautinio festivalio „Skamba skamba kankliai“ vaikų dienoje „Saulytė 2017“. Daugeliui vaikų tai buvo pirmasis koncertas didelėje scenoje. Vaikai puikiai pasirodė, linksmai grojo, dainavo, šoko.

Gegužės 18 dienos vakarą mokyklos kiemelyje skambėjo etnokultūrinių klasių ir vaikų folklorinio ansamlio „Bitinėlis“ atliekamos liaudies dainos, šmaikščios pasakos, sušokti smagūs liaudiški šokiai. Nuaidėjo tradicinis renginys „Iš senolių lobyno...“.
Mieli tėveliai, seneliai ir visi Balsių bendruomenės gyventojai,

Kviečiame visus į Balsių progimnazijos tradicinį renginį „Iš senolių lobyno - Seku seku pasaką...“, kuris įvyks gegužės 18 dieną, 18 val. Balsių progimnazijos renginių salėje arba (esant geram orui) kiemelyje už mėlynojo korpuso.

P.S. Esant geram orui galite turėti sulankstomas kėdutes ar pledus.

Organizatoriai
2017 m. kovo 24 d. 1a klasės mokinė Aistė Ragelytė ir 2a klasės mokinė Aistė Bagdonavičiūtė dalyvavo vaikų ir moksleivių - liaudies kūrybos atlikėjų - konkurse TRAMTATULIS 2017 atrankiniame Vilniaus miesto ture.

1a klasės mokytoja A. Sandunavičienė ir muzikos mokytoja A. Čepulienė
Kovo 3 dieną nuo pat ankstaus ryto mokyklos mokinius, mokytojus ir svečius su skambia muzika, dainomis ir šokiais pasitiko etnokultūrinių klasių mokiniai.
Vėliau mokiniai šurmuliavo pirmo ir antro aukšto koridoriuose, prekiavo rankų darbo gaminiais, keptais gardumynais. Prekybininkus ir pirkėjus linksmino gatvės muzikantai.

pradinių klasių mokytoja
Raimonda Mankevičienė