Etno

Konkurso "Leliumoj" diplomantai

Sveikiname konkurso "Leliumoj" diplomantus: ansamblio "Bitinėlis" 4-5 klasių vaikų grupę – Aistę Bagdonavičiūtę, Medą Grigutytę, Justiną Andriejūnaitę, Godą Gailiūnaitę, Saulę Suchockaitę, Gertę Šimkevičiūtę, Emiliją Virkovskytę, Dominyką Veniūtę, ir puikiai pasirodžiusias 1-3 klasių mergaites – Vitaliją Morkeliūnaitę, Teodorą Šaučiulytę, Ainę Bagdonavičiūtę, Aureliją Meškytę, Mėtą Matulevičiūtę, Barborą Pažemeckaitę, Rusnę Trimonytę, Gretą Sadauskaitę.
 
Jau aštuntąjį kartą įvyko Vilniaus miesto moksleiviams skirtas advento-Kalėdų tautosakos ir tautodailės konkursas "Leliumoj", kurio tikslas – paraginti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, skatinti moksleivius įsigilinti į autentišką folkloro atlikimo specifiką, o tuo pačiu suteikti galimybę ugdytis kūrybiškumui, šiuolaikiškai interpretuojant tradicines dainas.
 
Parengė
Asta Čepulienė ir Aušra ŠiaučiulienėAtnaujinta: 2020-01-31
Grįžti į ankstesnį