Miško mokyklos

Teigiama, kad gerai savijautai ypač tinka rytinė mankšta. Gamtamokslinių klasių mokiniai Pelėdžiukai (1C), Žiogeliai (2C), Boružiukai (2D), Giliukai (3B) ir Bitutės (4C) turėjo puikią progą tuo įsitikinti patys. Visą sausio mėnesį kiekvieną savo darbo dieną mokiniai pradėdavo ne tik nuo „labas rytas“, bet ir nuo žaismingos rytinės mankštos. Mankšta prieš pirmąją pamoką padėjo vaikams būti žvalesniems, aktyvesniems ir kūrybingai nusiteikusiems tolimesnėms dienos veikloms.

mokytojos metodininkės
Renata Jonušauskienė ir Silvija Kazakevičienė

Pradinių klasių miško mokyklėlės ir gamtos klasių mokiniai mokyklos vidiniame kiemelyje piešė rudens gėrybių taką. Kreidelėmis mokiniai papuošė kiemelio grindinį. Šaunuoliai. Jaunieji gamtininkai tikrai kūrybingi. Mokinių išdailintas kiemelis džiugina moksleivius, tėvelius ir mokytojus.

Gamtosaugos darbo grupė

Mokykloje jau ketvirti metai Ugdymo planas yra praturtinamas mokiniams patraukliomis formomis, organizuojant mokymąsi lauko erdvėse. Tai toks mokymasis, kuris didina motyvaciją ir skatina mokinius individualiai pažangai. Pagaliau mūsų brandinta idėja kartu su rėmėjų ir partnerių pagalba tapo realybe. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojų ir administracijos iniciatyva puoselėta svajonė -  „Pažintinis-botaninis takas“, tapo realybe. Įkurta dar viena edukacinė erdvė, kurioje mokiniai gamtos pažinimo ir biologijos pamokų metų informaciją ras botaninio tako stenduose ir čia pat turės galimybę teorines žinias pasitikrinti praktiškoje. Mokiniams bus sudaryta galimybė stebėti, tyrinėti ir pažinti gamtą, bei mokytis apibendrinti savo pastebėjimus.
Kurti paveikslus galima ne tik dažais ar pieštukais. Spalvų galima rasti ir gamtoje. Tuo įsitikino ir Miško mokyklos projekte dalyvaujantys 2E ir 2H klasių mokiniai. Prisirinkę įvairiausios gamtinės medžiagos jie sukūrė spalvingus paveikslus. Taip pat skaičiavo, kiek kokių gamtinių medžiagų panaudojo darbeliui sukurti.