Miško mokyklos

Balsių progimnazijos iniciatyva įrengtas „Pažintinis - botaninis takas“ jau laukia lankytojų

Mokykloje jau ketvirti metai Ugdymo planas yra praturtinamas mokiniams patraukliomis formomis, organizuojant mokymąsi lauko erdvėse. Tai toks mokymasis, kuris didina motyvaciją ir skatina mokinius individualiai pažangai. Pagaliau mūsų brandinta idėja kartu su rėmėjų ir partnerių pagalba tapo realybe. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojų ir administracijos iniciatyva puoselėta svajonė -  „Pažintinis-botaninis takas“, tapo realybe. Įkurta dar viena edukacinė erdvė, kurioje mokiniai gamtos pažinimo ir biologijos pamokų metų informaciją ras botaninio tako stenduose ir čia pat turės galimybę teorines žinias pasitikrinti praktiškoje. Mokiniams bus sudaryta galimybė stebėti, tyrinėti ir pažinti gamtą, bei mokytis apibendrinti savo pastebėjimus. 
 
Pažintiniame botaniniame take auga daugybe iš pirmo žvilgsnio paprastų, tačiau tuo pat metu ir pačių įdomiausių medžių, krūmų bei kitokių augalų, su kuriais mokiniai susipažins pamokų metu. 
 
Šiuolaikinis mokymas nebeturi klasės rėmų – mokomės ir mokome mus supančioje aplinkoje, nes aplinka svarbi mokinių patirčiai.
 
Mokyklos taryba labai dėkinga visiems idėjos palaikytojams ir konsultantams, teikusiems patarimus ir pasiūlymus įgyvendinant projektą:
Uždarajai  akcinei bendrovei Baltishes Haus;  
Balsių bendruomenei;
Pavilnių ir Verkių regioninio parko direkcijai;
Mokyklos tarybos pirmininkei Neringai Kleniauskienei.
 
Kviečiame visus apsilankyti mūsų „Pažintiniame-botaniniame take“.
 
 
Parengė
Direktoriaus pavaduotoja pagrindiniam ugdymui 
Virginija Giršvildienė 
 Atnaujinta: 2017-10-05
Grįžti į ankstesnį