2018 m. gegužės 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos skaitykloje vyko mentorystės projekto „Kelrodė žvaigždė“ pristatymas, dalyvavo Lietuvoje plačiai žinomas muzikantas ir dainininkas Vilius Alesius (vidinės komunikacijos koordinatorius), savanorių koordinatorius Aivaras Jonika, į programą pakviestų mokinių tėveliai, progimnazijos direktorė L. Kačiušytė Skramtai, socialinės pedagogės A. Apšegaitė ir D. Kazlauskaitė bei psichologas E. Šidlauskas.
3E klasės mokiniai vykdė klasės pasaulio pažinimo projektą „Kunigaikščiai ir pilys“. Jie ne tik rinko informaciją apie Lietuvos kunigaikščius, piešė ir pristatinėjo savo sukurtus plakatus, bet ir gamino pilis.
Šiuo metu 3E klasės darbais galima pasigrožėti mokyklos skaitykloje. Kviečiame.

3E klasės mokytoja
Gražina Abaravičienė
Šeštadienį, gegužės 19 d. 3E klasės mokiniai kartu su tėveliais turėjo labai gražią ir turiningą išvyką į Anykščius. Kelionė buvo tikrai labai įdomi. Aplankėme Lajų taką, apkabinome „Puntuką“, lipome į „Laimės žiburį“, iš Anykščių bažnyčios apžvalgos bokšto grožėjomės Anykščių apylinkėmis, turėjome įdomią ekskursiją „Arklio“ muziejuje, „Siauruko“ muziejuje pavyko pasivažinėti su drezinomis. O didžiausią įspūdį paliko „Duonos kepimo“ edukacija. Grįžome laimingi ir pilni įspūdžių!

3E klasės mokytoja
Gražina Abaravičienė
2018 m. gegužės 15 d. Vilniaus Balsių progimnazijos 7C kl. atstovai pristatė klasės kurtą maketą akcijai „DARNI ŠEIMA – PRADŽIŲ PRADŽIA!“. Akcijos tikslas – puoselėti šeimos vertybines nuostatas, atkreipiant dėmesį į šeimos svarbą vaiko gyvenime.
Akcijos organizatoriai Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Bendrojo ugdymo skyrius, Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos, Vilniaus miesto socialinių pedagogų metodinis būrelis pakvietė smagiai atšvęsti tarptautinę Šeimos dieną gegužės 15 d. 10 val. Europos aikštėje mokykloms pristatant sukurtąjį šeimos maketą.
Dėkojame 7C kl. kūrybinei grupei:
1. Albertui Juozėnui
2. Remigijui Kaminskui
3. Aurimui Mazalui
4. Krescencijui Rankauskui
5. Gabijai Staponaitei
6. Kamilei Tananaitei
7. Gretai Vasarei Valaikai

Šiuo metu maketas eksponuojamas mokyklos foje.

7C kl. auklėtoja
Justė Ledienė
Gegužės 9 d. teatro studija „Savi“ drauge su Jeruzalės progimnazijos teatro studija vyko į Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centrą. Trijų mokyklų moksleiviai dalyvavo bendrame integraciniame renginyje „Laboratorija“. Pirmoje dalyje džiaugėmės vieni kitų sukurtais spektakliais, o antroje - rankomis tapėme piešinį tamsoje. Ačiū dailės mokytojai S. Butnoriūtei už įdomų patyrimą, o auklėtojai G.Deinarovičienei ir LASUC vaikams už šiltą priėmimą, saldžias dovanas ir galimybę suprasti aklųjų pasaulį.

teatro mokytoja
Audronė Masiukienė