Exclamation-Mark-PNG-Photo.png Skelbiame Exclamation-Mark-PNG-Photo.png

Prašymų mokytis 1-oje klasėje konkursinę eilę su pirmumo kriteriniais balais >>>

Mokinių, kviečiamių mokytis 2, 5, 6, 7, 8 klasėje, sąrašus >>>

I etape birželio 10 d. nuo 18 val. - birželio 14 d. tėvai tvirtina kvietimus e.sistemoje, jei pildė prašymą į daugiau nei vieną mokyklą. Jei buvo pasirinkta tik viena mokykla ir ji išsiuntė kvietimą mokytis, tuomet nieko tvirtinti nereikia, prašymo statusas yra „laukiama sutarties pasirašymo“. Šiais metais bus pasirašomos elektroninės sutartys toje pačioje sistemoje, kur teikėte prašymą, nuo birželio 17 d. apie jų pasirašymą informuosime pakviestų mokytis mokinių tėvus e.sistemoje nurodytais el.paštais.

Kitais etapais, po priėmimo komisijos posėdžių, mokyklos siųs kvietimus į atsilaisvinusias vietas tokia pačia tvarka.

Priėmimo komisija
Sveikiname 1D klasės mokinį Vincą Masoną, laimėjusį II vietą respublikinėse varžytuvėse "Tarmių lobynai".
Žalioji lysvė – kasmetinė gamtamokslinių klasių tradicija. Nors šiemet pavasaris ir vėlino sėjos darbus, bet lysvėje jau puikuojasi žydinčios braškės, ridikėliai, svogūnai, krapai, žirniai, pupos ir kiti kultūriniai augalai.

"Lidata" kviečia mokyklines uniformas užsisakyti jau dabar.

Mokyklinių uniformų pasiūlymas, "Lidata" >>>

Pavasaris – švaros ir atsinaujinimo metas! Gamtamokslinio ugdymo klasės taip pat buvo aktyvios ir vykdė pavasarinę švaros akciją. Jaunieji gamtininkai kruopščiai tvarkė gamtines erdves aplink mokyklą. Surinko per žiemą susikaupusias šiukšles ir mokėsi jas rūšiuoti. Smagu, kai aplinka yra švari ir tvarkinga, o  vykstančios pamokos lauko erdvėse – saugios ir malonios!