Sausio 15 d. Balsių progimnazijoje vyko 1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas "Žodžiai iš vaiko širdies". Pirmojo etapo atrankoje geriausiais skaitovais tapo Antanas Baškys, 2b kl., mokytoja Monika Vaitekūnaitė ir Miglė Gaigalaitė, 3e kl., mokytoja Lina Kašėtienė.
Gruodžio 16 – sausio 17 dienomis Vilniaus Antakalnio progimnazijoje vyko respublikinė paroda-konkursas "Languotos Kalėdos".
Sausio 10 d. Vilniaus Balsių progimnazijoje vyko neįgaliųjų sporto pristatymas pagal Erasmus+ projektą "Mūsų skirtumai - tai mūsų turtas".
 Šių metų Sausio -13-ąją mokykla prisijungė prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva,nes liudija".
Keturios gamtamokslinės klasės (1B, mok. Ramunė Černienė, 2C, mok. Vida Laucienė, 4D, mok. Rasa Valantinaitė - Navikienė ir 4C, mok. Silvija Kazakevičienė) dalyvauja projekte "Žolynų akademija".