Kvietimas Nr.2a, su giliuku. .png
Mūsų progimnazijos sportininkai 2019 m. gegužės 16 d. dalyvavo jau pavasario tradicija tapusiame Vilniaus Balsių progimnazijos sambo imtynių turnyre. Kai kurie mokiniai dalyvavo pirmą kartą varžybose, tai buvo jų pirmasis startas ant tatamio. Varžybų dalyviai sėkmingai ir aktyviai sudalyvavo šiose varžybose, o jaunųjų sportininkų atėjo palaikyti tėveliai, klasės draugai ir mokytojai.

Sveikiname varžybų dalyvius sudalyvavus varžybose ir linkime sėkmės kituose startuose!

Parengė,
kūno kultūros mokytojas/treneris
Vitalijus Rindeika
Mūsų progimnazijos 3-4 klasių mokiniai 2019 m. balandžio 11 d. dalyvavo Vilniaus miesto lengvosios atletikos trikovės mokyklų varžybose. Varžybose dalyvavo dvi komandos, tai mergaičių ir berniukų. Mokiniai labai stengėsi šiose varžybose ir atidavė visas savo jėgas.
Jau ketvirtus metus iš eilės Vilniaus Balsių progimnazijoje organizuojama „Profesijų mugė“.
Šeštokų gamtos mokslų žinios puikios. Taigi jie į pavasario fenologinius stebėjimus nusprendė pakviesti 1c klasės mokinius.