2018-ųjų – Europos kultūros paveldo metų rugsėjį prasidėjęs Erasmus+ KA2 projektas „Brangindami praeitį, kurkime ateitį“ (Cultural Heritage: Cherishing the Past, Building the Future) įsibėgėjo ir Balsių progimnazijai pirmą kartą teko Erasmus+ projekto moksleivių grupę priimančios šalies vaidmuo: šių metų spalio trečiąją savaitę, kai mūsų progimnazijoje viešėjo pulkas svečių iš Kipro, Italijos, Rumunijos, Lenkijos bei Italijos mokyklų.
Rugsėjo- spalio mėnesiais 4c klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte “Olimpinis mėnuo“. Jo tikslas – padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą.
Spalio 17-18 dienomis Rumunijos sostinėje Bukarešte, Nikolajaus Titulesku vardo progimnazijoje, pirmąkart susitiko Erasmus+ projekte „Mūsų skirtumai – tai mūsų turtas“ dalyvaujančių šalių atstovai. Į dvejus metus truksiantį projektą, be mūsų mokyklos,  įsitraukė Prancūzijos, Italijos, Graikijos, Rumunijos mokyklų mokiniai ir mokytojai.
Informuojame, kad vadovaujantis Vilniaus apskrities PGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnų parengtomis rekomendacijomis, spalio 25 d. 9.10 - 9.30 val. Balsių progimnazijoje bus vykdomos mokomosios praktinės evakuacijos pratybos.

Pratybų metu bus įjungtas garsinis pavojaus signalas, mokiniai bus evakuojami iš pastato.

Dėkojame visiems už supratingumą.

Pagarbiai,
Laikinai einanti Vilniaus Balsių progimnazijos direktoriaus pareigas
Virginija Giršvildienė
Š.m. spalio 15d. 1A ir 1E klasės mokiniai nuotaikingai paminėjo Pasaulinę rankų plovimo dieną. Vaikai ne tik išklausė mini-paskaitėlę apie rankų plovimo svarbą, bet ir mokėsi taisyklingai plauti rankas, diskutavo apie rankyčių švaros naudą ir išmoko dainelę apie rankytes.