Mokyklos naujienos

Knyg(i)ų mūšių finalo dalyviai

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai ne tik skaito, bet ir dalijasi skaitymo džiaugsmu su kitais.
 
Šiais metais 4c klasės mokiniai tapo projekto "Augu skaitydamas" bičiuliais. Projekto internetinėje svetainėje mokiniai registruoja perskaitytas knygas, augina perskaitytų knygų medį, dalijasi atsiliepimais apie jas, diskutuoja bei stebi kaip auga draugų medžiai.
 
O labiausiai mėgstantys skaityti mokiniai susibūrė į komandą "7 knygynai" ir spalio 10 d. sudalyvavo atrenkamajame "Augu skaitydamas" žaidime "Knyg(i)ų mūšiai". Komandos nariai (K. Tananaitė, M. Šliurpaitė, A. Kairytė, K. Rankauskas, K. Sušinskas, A. Mazalas, P. Tuskenis) šį turą sėkmingai įveikė ir pateko į finalą. Finalinis žaidimas vyko spalio 21 dieną, LRT klube, kur susirinko 10 komandų iš Vilniaus, Panevėžio, Klaipėdos, Alytaus, Rumšiškių, Lentvario. Žaidimą vedė įvairių žaidimų žinovas ir "Augu skaitydamas" ambasadorius Andrius Tapinas. Vaikams buvo pateikti penki turai po dešimt itin sunkių klausimų apie knygų autorius, jų herojus, knygų ekranizacijas. Emocijų buvo daug – kiekvienas teisingas atsakymas sulaukdavo smarkaus vaikų "Valio!". Ir nors mūsų mokyklos komanda liko trečioje vietoje, o pagrindinis prizas- kelionė į Amsterdamą atiteko komandai iš Alytaus, grįžome kupini įspūdžių ir gražių atsiminimų. Ir vilties, kad toks gražus renginys vyks ir kitąmet. O mes pasižadame, kad ir toliau knyga bus kasdienis geras ir ištikimas draugas.
Parengė
4c klasės mokytoja 
Renata Jonušauskienė
 Atnaujinta: 2014-10-30
Grįžti į ankstesnį