Mokyklos naujienos

Paramos akcija Ukrainai

Daugiau nei tris savaites Vilniaus Balsių pagrindinės mokyklos buvę ir esami mokiniai, jų tėvai, mokytojai, Balsių apylinkių gyventojai ir visi Ukrainos likimui neabejingi žmonės aukojo kariams šiuo metu ypač reikalingus daiktus. Mokiniai aukojo savo santaupas, kad galėtų padovanoti kariams pirmosios medicininės pagalbos vaistinėlę, šiltas kojines ar šokolado plytelę. Visų Jūsų aktyvus dalyvavimas šioje akcijoje įkvėpė ir dar kartą parodė, kad sugebame būti pilietiški ir nelikome abejingi ukrainiečiams, kurie mums padėjo 1991 metais apginti savo laisvę. Ukrainiečių karius taip pat pasieks ir mokinių piešiniai bei palinkėjimai. Tikimės, kad ši paramos akcija paskatins visus nelikti nuošalyje ir padėti už savo išlikimą kovojančiai šaliai.
 
Visi paramos akcijos metu surinkti daiktai perduoti paramos Ukrainai grupei BLUE/YELLOW ir artimiausiu metu pasieks „karščiausiuose“ Ukrainos vietose esančius karius.
 
Surinktų daiktų sąrašas:
8  poros kariškų batų;
8  miegmaišiai;
4  palapinės;
2 šiltos antklodės;
6 termosai;
3 priedai prie elektros generatorių;
kareiviškos kelnės;
kareiviškos striukės;
šilti megztiniai;
2 dėžės šiltų kojinių ir pirštinių;
41 šokoladas;
dėžė negendančių maisto produktų;
dėžė įvairių medikamentų, tvarsliavų, pirmosios medicininės pagalbos vaistinėlė;
apatiniai, terminiai drabužiai;
gertuvės, amunicijos diržų priedai, dėtuvės;
kitos įvairios smulkmenos (prožektoriai, baterijos, asmens higienos priemonės ir tt.).
 
Slava Ukrayini! Heroyam slava!
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios akcijos.
 
 
Parengė
Istorijos-pilietiškumo pagrindų mokytojas Karolis PugačiauskasAtnaujinta: 2014-11-21
Grįžti į ankstesnį