Mokyklos naujienos

Saugaus eismo pamokos

Vilniaus Balsių progimnazijoje 2016 10 11 pirmų klasių mokiniams vyko saugaus eismo pamokos, kurias organizavo Vilniaus pirmojo policijos komisariato viešosios policijos skyriaus prevencinio poskyrio pareigūnės Liliana Malinovskaja ir Gražina Nenartovič.

Tikslas: kuo daugiau sužinoti apie saugaus eismo taisykles kelyje einant, važiuojant dviračiu ar kita transporto priemone. Pamokos metu mokiniai pakartojo ir įtvirtino žinias apie saugų eismą, važiavimą dviračiu, eismo ženklus. Už teisingus atsakymus mokiniai apdovanoti atšvaitais, informacinėmis skrajutėmis. Mokiniai atliko ir praktines užduotis tiek porose tiek individualiai. Pamokos pabaigoje mokiniai prisiekė laikyti saugaus eismo taisyklių, saugoti save kelyje.

1.jpg  2.jpg

3.jpg  4.jpg

Parengė
Direktoriaus pavaduotoja pradiniam ugdymui
Gintarė Jurgaitienė

 
Atnaujinta: 2016-10-12
Grįžti į ankstesnį