100-mečio geri darbai

Pirmosios dovanos atkurtos Lietuvos šimtmečiui

„Savanorystė duoda supratimą, kad egzistuoja labai paprasti gyvenimo dalykai: dėkingas žvilgsnis, dėkingos akys, sudarantys esminius gyvenimo dalykus.“
Filosofas Leonidas Donskis


Ruošdamiesi švęsti Nepriklausomos Lietuvos 100 – metį, Balsių progimnazijos mokiniai savo gerus darbus dovanoja Lietuvai.
Viena iš dovanų - savanorystė. Jau rugsėjo 15 dieną, mūsų mokyklos aštuntokai prisidėjo prie „Maisto banko“ ir prekybos tinklo IKI rengiamos akcijos „Gera kaina – geras darbas“. Mokiniai savanoriavo dalindami skrajutes ir ragindami žmones paremti labdaros ir paramos fondo veiklą bei padaryti gerą darbą. Gerą darbą Lietuvai – savanoriaudami – dovanojo 11 Balsių progimnazijos aštuntokų.

Antrasis geras darbas Lietuvai -  pagalba renkant maisto produktus sunkiai gyvenantiems Lietuvos žmonėms. Spalio 20 – 21 dienomis 6, 7, 8 klasių mokiniai dalyvavo Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ rengiamoje maisto produktų rinkimo akcijoje. Per dvi dienas mokiniai surinko 1236 vienetus ilgo galiojimo produktų. Nuostabu ir gera buvo matyti kaip mokiniai stengiasi, kviečia žmones aukoti, kad maisto produktų būtų kuo daugiau ir jie pasiektų stokojančiųjų stalus.
Iš visos širdies dėkoju šiems vaikams. Jūs nuostabūs!!!

Parengė
mokyklos tėvų tarybos pirmininkė
Neringa Kleniauskienė
Atnaujinta: 2017-10-26
Grįžti į ankstesnį