Mokyklos naujienos

Skaitymo projektas

Šių metų spalio – lapkričio mėnesiais mokyklos 4 – tų klasių mokiniai (mokytojos Raimonda Mankevičienė, Vitalija Latvienė, Vida Laucienė, Gitana Vansevičienė, Reda Minkevičienė) organizavo skaitymo projektą „Aš kitados turėjau seną knygą.......“ J. Erlickas. Per integruotas skaitinių, lietuvių kalbos ir technologijų pamokas vaikai analizavo senas knygas: išvaizdą, šriftą, lapų spalvą, storį, iliustracijas. Diskutavo apie gamtos išteklių tausojimą ir senų knygų panaudojimą.

Vėliau, technologijų pamokų metu, iš senų, nereikalingų knygų gamino ežiukus. Projektą vainikavo parodėlė „Rudeninė ežiukų pieva“. Panaudoję gamtinę medžiagą: kankorėžius, samanas, šakas „sutupdė“ ežiukus mokyklos 1 a. foje. Gamtinę medžiagą mokiniai dar panaudos kalėdinių dekoracijų gamybai.

Kviečiame apsilankyti.

Parengė
pradinių klasių mokytoja
Vitalija LatvienėAtnaujinta: 2017-11-14
Grįžti į ankstesnį