Mokyklos naujienos

Chorų festivalis „Advento tyloje“

Šių metų gruodžio 13 dieną mūsų mokyklos folkloro ansamblis „Bitinėlis“ dalyvavo šalies 1-4 klasių mokinių vokalinių ansamblių, chorų festivalyje „Advento tyloje“, kuris vyko Žvėryno Šv. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje. Šventiškai apsirengę moksleiviai, iš visos Lietuvos, atliko Advento-Kalėdų dainas ir džiugino susirinkusių parapijiečių ir tėvelių širdis. „Bitinėlio“ vaikučiai iš visų dalyvių išsiskyrė atlikę senovinę adventinę dainą „Vai sakale, sakale“, kuriai subtiliu kanklių skambesiu pritarė ansamblio vadovės.
„Bitinėlio“ pasirodymas labai patiko bažnyčios kunigui Vytautui Rapaliui, kuris pakvietė folkloro ansamblį bažnyčioje surengti atskirą pasirodymą.
 
 
Parengė
Folkloro ansamblio „Bitinėlis“ vadovės
Asta Čepulienė ir Aušra Šiaučiulienė 
 Atnaujinta: 2017-12-20
Grįžti į ankstesnį