Mokyklos naujienos

Saugesnio interneto diena 2018

2018 m. vasario 6 dieną daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje minėjo tarptautinę Saugesnio interneto dieną. Lietuvoje šią dieną kvietė paminėti www.draugiskasinternetas.lt lydimas šūkiu „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“. Organizuoti konkursai mokiniams ir renginys „Litexpo“ rūmuose. Šių metų renginio tikslas atkreipti dėmesį į pagarbų elgesį internete, galvoti ką skaitome, ką kuriame ir kuo dalinamės elektroninėje erdvėje.
 
Balsių progimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo viename iš paskelbtų video kūrimo konkurse ir viena iš dalyvavusių komandų pateko tarp laureatų.
Sveikiname laimėjusią komandą: Laurą Miškinytę 7A, Viltę Petrauskaitę 7A, Urtę Kavaliauskaitę 7D, Ugnių Radzevičių 7A, Emiliją Juozapavičiūtę 7A.
Kviečiame pasidžiaugti sukurtu video ir akimirkomis iš renginio, kuriame buvo įteikti prizai nugalėtojams.
 
 
 

 
„Saugesnio interneto dienos“ renginio fotografė Vygailė Sukurytė
 
Parengė
IT mokytoja
Justė LedienėAtnaujinta: 2018-02-12
Grįžti į ankstesnį