Mokyklos naujienos

Kaziuko mugė Balsių progimnazijoje

Džiugu, kad Balsių progimnazijoje, kaip ir Vilniaus mieste, savotišku pavasario pranašu tampa Kaziuko mugė. 
 
Po keturių pamokų pirmo aukšto fojė, koridorius, valgyklą užpildė smagus trumpam prekybininkais tapusių mokinių ir jų tėvelių, senelių šurmulys: pardavėjai siūlė ne tik mūsų mokyklos mugėse labai populiarių įvairių skanumynų, bet ir rankdarbių, paveikslų, keramikos dirbinių, naminio muilo, žvakių, net pačių sukurtų originalių žaidimų. Norintys pailsinti akis nuo prekių gausos galėjo sėkmę išbandyti  loterijoje arba tiesiog pabendrauti, apsikeisti kontaktais ar idėjomis.   
 
Jau šeštus metus mokykloje vykstanti Kaziuko mugė buvo naudinga abiem pusėms: mokyklos darbuotojai namo grįžo nešini originaliais suvenyrais, o mokiniai ir svečiai džiaugėsi smagiai padirbėję ir šiek tiek užsidirbę.
 
 
Parengė
Etnokultūros darbo grupė
 Atnaujinta: 2018-03-07
Grįžti į ankstesnį