Mokyklos naujienos

Kvietimas 2 proc. GPM skirti mokyklai

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais skirtą 2 proc. GPM dalį. Jūsų dėka iš šių lėšų galėjome įsigyti naujos įrangos klasėms, nupirkome baldų vaikų poilsio zonoms. Panaudojant  šias lėšas mokykloje perkami trūkstami vadovėliai,  diegiamos socialinių- emocinių įgūdžių ugdymo programos, mokiniai vyksta į varžybas, olimpiadas ir konkursus, mokytojai turėjo galimybes ruošti įdomesnes pamokas, o administracija lengviau susidoroti su kasdieniais darbais.
 
Mokyklos ir tėvų iniciatyva įkurta Balsių mokyklos tėvų asociacija sėkmingai plėtoja savo veiklą. Šios asociacijos, turinčios paramos gavėjo statusą, tikslas – remti Balsių mokyklos veiklą, mokinių, jų tėvelių ar mokyklos vardu teikti projektus kitoms paramos institucijoms, administruoti pervedamas 2 proc. GPM paramos lėšas. Balsių mokyklos tėvų asociacija paramos lėšas gali panaudoti tikslingiau, mažiau jėgų atiduodama biurokratinėms užkardoms, rengti mokinių tėvams aktualius projektus. Praeitais metais apjungus Tėvų asociacijos  pritrauktas paramos lėšas bei mokyklos 2 proc. paramos lėšas buvo įrengtas Balsių pažintinis botaninis takas. 
 
Ir šiais metais kviečiame 2 proc. GPM dalį skirti Balsių mokyklos tėvų asociacijai. Lėšų panaudojimas bus derinamas ir su Mokyklos taryba.
 
Iš Jūsų skirtos 2 proc. GPM paramos Balsių mokyklos tėvų asociacijai ir Balsių mokyklai mes tikslingai diegsime pažangias ugdymo programas, rūpinsimės vaikų užimtumu vasaros laikotarpiu, gerinsime ugdymo sąlygas mūsų mokiniams, ruošime pažintines pamokas ir kviesime į įdomius renginius.
 
Gerus darbus darykime kartu!
 
2 proc. GPM dalį galite skirti jau dabar Elektroninio deklaravimo sistemos svetainėje (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512 v.2).
 
 
Balsių mokyklos tėvų asociacijos rekvizitai:
Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 303215566
Paramos gavėjo pavadinimas: Balsių mokyklos tėvų asociacija
Adresas: Naujanerių g. 11, LT-14269, Vilnius
Banko pavadinimas: AB DnB bankas
Banko kodas: 40100
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT37 4010 0510 0191 0339
 
Arba 2 proc. GPM dalį galite skirti Balsių mokyklai.
 
Vilniaus Balsių progimnazijos rekvizitai:
Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 302589995
Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Balsių progimnazija
Adresas: Bubilo g. 8, LT-08401, Vilnius
Banko pavadinimas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT717044060007725937
 
Teikdami naujos formos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus, ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai. Prašymai priimami iki gegužės 1 d., tad nedelskite!
 
 Gerus darbus darykime kartu!
 Atnaujinta: 2018-04-27
Grįžti į ankstesnį