Mokyklos naujienos

Svečiai iš radio stoties GOLD FM

Kovo 26 d. mūsų mokykloje lankėsi radijo stoties GOLD FM laidos „Aklas pasimatymas“ kūrybinė grupė: laidos vedėjas Kristijonas Bartoševičius, reporterė Irma Jokštytė, laidos redaktorė Lina Puodžiūnienė ir Nacionalinės Dailės galerijos programų mokykloms koordinatorė Eglė Nedzinskaitė. Svečiai įdomiai ir emocionaliai papasakojo apie savo darbą. Daug klausimų ir dėmesio sulaukė Irma Jokštytė, nes mergina atvirai ir drąsiai kalbėjo apie savo aklumą, kaip ji orientuojasi, kaip studijuoja, dirba. Irma ne tik radijo laidos reporterė, bet ir aktorė, sukūrusi ne vieną vaidmenį neįgaliųjų teatre „Naujas teatras“. Po susitikimo dar kurį laiką studijos „EI“ mokiniai bendravo  su pozityviai nusiteikusiais svečiais.
 
 
Parengė
Teatro mokytoja
Audronė Masiukienė

 
Atnaujinta: 2018-04-04
Grįžti į ankstesnį