Mokyklos naujienos

Teatro diena

Ankstų kovo 27 d. rytą į pamokas skubančius mokinius, mokytojus pasitiko gyvų skulptūrų performansas, skirtas Tarptautinei Teatro dienai. Teatro studijos „Savi“ jaunieji aktoriai, nuskambėjus skambučiui, iš gyvų skulptūrų transformavosi ir pavirto pasakų ir filmų personažais. Trumpam užsukę į klases surengė ne vieną mini viktoriną. Teisingai atspėję personažus, buvo apdovanoti saldžiais prizais. O mokytojai, pakvietę jaunuosius aktorius į svečius, pradžiuginti kūrybiškumo simboliais - drugeliais.
 
Netrukus 1-2 klasių moksleivius į renginių salę sukvietė „Motus“ teatro studijos spektaklis pagal H. Chr. Anderseno pasaką „Bjaurusis Ančiukas“. Spektaklis sukurtas remiantis vaikų sugalvotais ir improvizuotais etiudais. Mokytojaujanti aktorė Gintarė Čepukonytė į šio spektaklio kūrimą įtraukė ne tik vaikus, bet ir Balsių mamų klubo nares, kurios rūpinosi scenografija, kostiumais, afiša, libretais ir visa teatro „mašina“ tam, kad pradžiugintų kokybišku, profesionaliu ir be galo nuoširdžiu spektakliuku mokyklos bendruomenę.

Parengė
Teatro mokytojos
Audronė Masiukienė ir Gintarė ČepukonytėAtnaujinta: 2018-04-04
Grįžti į ankstesnį