Mokyklos naujienos

Projekto „Kelrodė žvaigždė“ pristatymas

2018 m. gegužės 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos skaitykloje vyko mentorystės projekto „Kelrodė žvaigždė“ pristatymas, dalyvavo Lietuvoje plačiai žinomas muzikantas ir dainininkas Vilius Alesius (vidinės komunikacijos koordinatorius), savanorių koordinatorius Aivaras Jonika, į programą pakviestų mokinių tėveliai, progimnazijos direktorė Loreta Kačiušytė Skramtai, socialinės pedagogės Aušra Apšegaitė ir Dalia Kazlauskaitė bei psichologas Edvardas Šidlauskas.

kelrode_zvaigzde.jpg

Programą inicijavo Vilniaus universitetas (VU) drauge su Izraelio ambasada Lietuvoje. Tai – VU dovana Lietuvai šimtmečio proga, skelbiama oficialiame pranešime spaudai. 100 savanorių taps 3–6 klasių mokinių draugais ir mentoriais.

Šio projekto esmė – užmegzti draugiškus ryšius tarp studentų ir mokinių, padedant jiems geriau mokytis, turiningai leidžiant laisvalaikį ir įkvepiant siekti aukštojo mokslo. Projektas prasidėjo šių metų vasario mėnesį, dalyvauja jau apie 30 mokyklų. Bendravimas vyksta apie metus, moksleivis su savo mentoriumi susitinka 36 kartus.

Projekto įkvėpėjai yra Amosas Carmeli ir organizacija „Perach“ – viena sėkmingiausių švietimo iniciatyvų, kurios pradžia buvo Izraelyje, tačiau dabar ji išsiplėtusi jau 25 pasaulio valstybėse. Kaip rodo užsienio šalių patirtis, programos metu pakyla jaunimo savivertė bei pažangumas, gerėja socialiniai įgūdžiai.

Pristatymo įrašas:

DĖMESIO! Kviečiame Balsiuose gyvenantį ir VU studijuojantį jaunimą savanoriauti programoje, daugiau informacijos čia.

 
Atnaujinta: 2018-05-23
Grįžti į ankstesnį