Mokinių priėmimas 2018–2019 m. m.

Į Vilniaus Balsių progimnazijos 1 klasę (pamokos prasideda nuo 8.00 val.) kviečiamų mokytis mokinių sąrašas >>>

Į Vilniaus Balsių progimnazijos 1 klasę (pamokos prasideda nuo 12.30 val.) kviečiamų mokytis mokinių sąrašas >>>

2018 01 30 Nr.1 Mokyklos tarybos sprendimu ir Mokyklos steigėjo pritarimu į pirmąją pamainą nepatekusiems 1 kl. mokiniams siūloma vienerius metus mokytis II pamainoje nuo 12.30 val. (tėvams sutikus).

Į Vilniaus Balsių progimnazijos 2-4 klases kviečiamų mokytis mokinių sąrašas >>>

Į Vilniaus Balsių progimnazijos 5-8 klases kviečiamų mokytis mokinių sąrašas >>>

2018-2019 m. m. bus formuojamos etnokultūrinio ir gamtamokslinio profilio ugdymo klasės (plačiau skaitykite >>> ).

Tėvai (globėjai, rūpintojai), pageidaujantys leisti vaiką į profiliuoto ugdymo klasę, iki š. m. birželio 15 d. pateikia el. paštu rastine@balsiu.vilnius.lm.lt mokyklai prašymą.

DĖMESIO. Būsimų 1 kl. mokinių tėvų susirinkimas su administracija

Š. m. birželio 13 dieną 17.30 val. renginių salėje vyks bendras būsimų 1 kl. mokinių (kurie mokysis nuo 8.00 val.) tėvų susirinkimas su mokyklos administracija dėl organizacinių ugdymo(si) klausimų.

Š. m. birželio 14 dieną 17.30 val. renginių salėje vyks bendras būsimų 1 kl. mokinių (kurie mokysis nuo 12.30 val.) tėvų susirinkimas su mokyklos administracija dėl organizacinių ugdymo(si) klausimų.

Klausimus susirinkimui galite pateikti iš anksto šiuo el. paštu gintare@balsiumokykla.lt

PRIĖMIMO Į VILNIAUS BALSIŲ PROGIMNAZIJĄ GRAFIKAS PER E. SISTEMĄ

Iki gegužės 31 d.

Tėvai pildo prašymą per e. sistemą (nuo birželio 1 d. e. sistema bus užrakinta iki liepos 31 d. Nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 19 d. sistema bus atrakinta ir gyventojai galės vėl teikti prašymus mokykloms, kuriose bus laisvų vietų)

Birželio 6 d.

Birželio 8 d.

Mokykla e. sistemoje siunčia pakvietimus kandidatams

Birželio 9-13 d.

Birželio 14 d.

Birželio 15 d.

Mokykla e. sistemoje siunčia pakvietimus kandidatams (į atsiradusias laisvas vietas)

Birželio 19 d.

Birželio 17-20 d.

Birželio 21 d.

Birželio 22 d.

Birželio 24-27 d.

Birželio 28 d.

Automatinis mokyklos priskyrimas laiku e. sistemoje nepatvirtintiems pakvietimams papildomas priėmimo etapas (jei bus laisvų vietų).

Rugpjūčio 23 d.

Rugpjūčio 27 d.