Mokyklos naujienos

Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas

Spalio 18 d. VU Botanikos sode vyko 6-oji tarptautinė konferencija „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“. Jos metu žodiniais ir stendiniais pranešimais buvo pristatyta Lietuvos ugdymo įstaigų geroji patirtis kuriant edukacines erdves ir jas pritaikant formaliajam ir neformaliajam vaikų ugdymui(si).
 
Ispanijos edukacinių erdvių kūrimo patirtimi pasidalino Valensijos lcalá de Henares universiteto atstovė Marta Galvez.
 
Mūsų mokyklos atstovai: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gintarė Jurgaitienė, mokytojos metodininkės Silvija Kazakevičienė ir Renata Jonušauskienė parengė ir pristatė integruotos pamokos lauko erdvėse filmą tema “Matai ir matavimai”.
 
 
Parengė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gintarė Jurgaitienė
Mokytojos metodininkės Silvija Kazakevičienė ir Renata Jonušauskienė
 
 Atnaujinta: 2018-10-22
Grįžti į ankstesnį