Mokyklos naujienos

Tolerancijos raktas

Lapkričio 16d. pasitikome Tarptautinę Tolerancijos dieną su tolerancijos raktu. Šiais metais pilietinės iniciatyvos simbolis buvo raktas, kuris tinka atrakinti kitų žmonių mintis, širdį, jausmus ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia mūsų esantį kitokį žmogų.

Akcijoje aktyviai dalyvavo 1-8 kl. mokiniai su savo klasių vadovais.  1-8 klasių mokinių išradingai  sukurti tolerancijos raktai papuošė Gerų darbų medį. Sužinojome, kad nesvarbu koks tas tolerancijos raktas – medinis, popierinis ar metalinis – svarbiausia, kad jis būtų prasmingai panaudotas ir pasiektų tikslą – iš širdies į širdį!

Nuoširdžiai dėkojame visai mokyklos bendruomenei prisijungusiai prie šios akcijos.

Parengė

1-4kl. socialinė pedagogė D. Kazlauskaitė

5-8 kl. socialinė pedagogė A. Apšegaitė

Atnaujinta: 2018-11-21
Grįžti į ankstesnį