Mokyklos naujienos

Amatų dienos akimirkos 2018

Prasidėjusi žiema pasipuošia sniegu, o mūsų mokykloje kalendorinės žiemos pradžia - „Amatų diena“. Gruodžio 7 dieną vyko tradicinė neformaliojo ugdymo diena, kurios metu mokykloje sulaukėme gausybės amatininkų ir edukatorių iš Šiaulių, Nidos, Utenos ir kitų Lietuvos kampelių. Svečiai ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir vaikus  mokė įvairių amatų.
 
Šiemet mokykloje turėjome galimybę lieti žvakes, gaminti žalvarinius papuošalus, žiesti  molį, rišti knygas.  O kur dar daugybė tėvelių vedamų edukacijų: vilnos vėlimas, muilo gamyba, advento vainikų gamyba ir t.t. Vaikai sužinojo vėtrungių atsiradimo priežastį, jų spalvų reikšmes ir turėjo galimybes patys jas gaminti.
 
Diena buvo kitokia. „Amatų dienoje“ šiemet dalyvavo 48 amatininkai. Nemažai edukacijų įvyko panaudojus kultūros pasą 1-4 klasių mokiniams.
 
Vaikams buvo smagu ne tik girdėti, bet ir patiems išmokti įvairių darbų, kuriuos dirbo ir mūsų protėviai.
 
 
Parengė
Etnokultūros darbo grupėAtnaujinta: 2018-12-17
Grįžti į ankstesnį