Mokyklos naujienos

Išrinktas projekto talismanas

Neabejojame, kad projektus aprašančioje mokyklos svetainės skiltyje esate skaitę apie 2C ir 3E klasių mokinių dalyvavimą tarptautiniame projekte „Brangindami praeitį, kurkime ateitį“ ir nuolat vykstančias projekto veiklas. Džiugu, kad projektu domisi ir prie jo veiklų prisideda visa mokyklos bendruomenė, mat kiekvieno indėlis mums yra svarbus. Štai lapkritį įvykusioje talismano kūrimo užduotyje dalyvavo ne tik pradinukai, bei ir vyresniųjų klasių mokiniai, padedami dailės mokytojos Vaidos Andrašiūnaitės. Dėkojame visiems dalyviams – visų jūsų darbai verti aukščiausio įvertinimo, tad visi kūrėjai skelbiami nugalėtojais, tačiau, iš konkursui pateiktų beveik 500 talismano pavyzdžių, kuriuose dominavo lėlės, paukščiai, gyvūnai, senoviniai arftefaktai, internetiniu balsavimu geriausiu buvo išrinktas 7C kl. mokinės Emilijos Belian talismanas „Pelėdos“. Netrukus skelbsime talismano gamybos varžytuves, tad sekite mūsų projekto skiltį ir nuolat pildomą veiklos planą arba tiesiogiai kreipkitės į projekto komandą.

Ačiū visiems už geranoriškumą ir draugiškumą. Šių savybių vedini visi kartu sukursime mūsų šalies turtinga praeitimi grįstą ateitį.   

Parengė, 

Erasmus+ Projekto grupė

Atnaujinta: 2018-12-06
Grįžti į ankstesnį