Mokyklos naujienos

Advento - Kalėdų laikotarpio dainuojamosios tautosakos konkursas "Leliumoj" - 2018

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, gruodžio 7 d. mūsų mokyklos  ,,Bitinėlio" ansamblis ir 4 a bei 3 klasių solistai dalyvavo moksleivių Advento - Kalėdų laikotarpio dainuojamosios tausakos konkurse "Leliumoj" - 2018.
 
Solo dainas atliko 3 h kl. mokinys Jokūbas Matuzonis, kurį paruošė muzikos mokytoja  Aušra Šiaučiulienė ir 4 a kl. mokinė Aistė Bagdonavičiūtė, kurią paruošė muzikos mokytoja Asta Čepulienė. Skambėjo ansamblio ,,Bitinėlis" adventinės dainos. Mokinius ruošė mokytojos Asta Čepulienė ir Aušra Šiaučiulienė.
 
Sveikiname  Advento - Kalėdų laikotarpio dainuojamosios tautosakos konkurso "Leliumoj" - 2018 nugalėtojus:
 
Pagrindinį prizą Elnią Devyniaragį ir laureato diplomą laimėjo 4 a kl. mokinė Aistė Bagdonavičiūtė
 
Konkurso diplomantu tapo 3 h kl. mokinys Jokūbas Matuzonis
 
 
Parengė
Mokytoja Alma SandunavičienėAtnaujinta: 2019-01-08
Grįžti į ankstesnį