Mokyklos naujienos

„Global Game Jam Vilnius“ '2019

2019 m. sausio 25-27 dienomis vyko pasaulinis žaidimų kūrimo renginys „Global Game Jam“, 2019.
 
Lietuvoje šiemet susibūrusios komandos galėjo rinktis vieną iš šių miestų: Vilnių, Kauną ar Klaipėdą. Vilniuje Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje per savaitgalį buvo sukurti 41 žaidimas tema „What home means to you?“. 7-8 kl. Balsių mokyklos komanda A. Venčkauskaitė (7A), G. Švirmickaitė (7B), R. Pietaris (8D), M. Klimas (8D), vadovaujami mokytojos J. Ledienės priėmė iššūkį taip pat prisidėti prie šios pasaulinės iniciatyvos ir per 48 val. kūrė žaidimą „House of Dreams“.
 
Daugiau apie renginį: http://2019.gamejam.lt/
 
Daugiau renginio akimirkų rasite čia:
 
Nuotraukų autoriai:
Mantas Puida,
Saulius Švirmickas
 
Parengė
Informacinių technologijų mokytoja
Justė LedienėAtnaujinta: 2019-01-30
Grįžti į ankstesnį