Mokyklos naujienos

Piešinių konkursas "Kodėl aš myliu Vilnių?"

Mūsų mokyklos mokinės laimėjo piešinių konkurse "Kodėl aš myliu Vilnių?" garbingas prizines vietas - Elena Talijūnaitė 5a kl. 1 vieta (11-14 m. grupėje) ir Ugnė Kairytė 5c kl. 2 vieta (7-10 m. grupėje), mokytoja Monika Jutelienė.  Adelės Junevičiūtės 5a kl., mokytoja Monika Jutelienė ir Emilijos Belian 7c kl., Lėjos Kosackytės 8d kl., mokytoja Vaida Andrašiūnaitė, piešiniai pakliuvo į geriausiai įvertintų darbų parodą.  Sveikinimai!

Visų mokinių piešiniai bus eksponuojami parodoje galerijoje "Arka", Aušros vartų g. 7 nuo sausio 25 iki vasario 18 d. Parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimas sausio 25 d. 16 val. Kviečiame!
 

Parengė

Dailės mokytojos

Monika Jutelienė ir Vaida Andrašiūnaitė
Atnaujinta: 2019-01-22
Grįžti į ankstesnį