Mokyklos naujienos

Kaziuko mugė

Šių metų kovo 4 d. mokykloje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius  ir  bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

Mokiniai labai atsakingai ruošėsi mugei  – tai patvirtina prekių gausa ir grožis. Prekeiviai nepamiršo laikytis  prekybos kultūros taisyklių ir maloniai bei mandagiai bendravo su pirkėjais.

Mugėje galėjai įsigyti rankų darbo įvairiausių suvenyrų, popieriaus, vaško, stiklo, medžio gaminių, nėrinių, papuošalų iš karoliukų ir kt. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: vaflių, spragėsių, keptos duonos, bandelių, pyragų, sausainių. Azarto ištroškę pirkėjai galėjo dalyvauti loterijose.

Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei  daug malonių įspūdžių.

Kaip ir kasmet, Kaziuko mugėje ne tik prekiautojai, bet ir geri darbai - šiemet mugės prekeiviai ir pirkėjai aukojo onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams Labdaros paramos fondui "Rugutė". 

Parengė

Etnokultūrinių klasių mokytojos
Atnaujinta: 2019-03-06
Grįžti į ankstesnį