Mokyklos naujienos

Gamtos mokslų ir biologijos olimpiada

Balsių progimnazijoje vyko gamtos mokslų  5-6 klasių ir biologijos 7-8 klasių olimpiados I etapas.
 
Moksleiviai dalyvavo noriai ir atsakingai. Užduotys buvo ne iš lengvųjų. Tarp penktokų geriausiais rezultatais galime pasidžiaugti  5C klasės moksleive  Ugne Kairyte. 6E klasės moksleivė Ūla Drobnytė stebino savo pasiekimais. Vyresniųjų koncentro puikias žinias parodė 7B klasės moksleivė Saulė Augulytė. Žinoma, nenusileido ir aštuntokai. 8D klasės moksleivis Martynas Klimas nepriekaištingai atliko užduotis ir nusipelnė  aukščiausio vertinimo. Sveikiname nugalėtojus. Jie atstovaus Balsių progimnazijaiatstovauti Vilniaus miesto gamtos mokslų ir biologijos olimpiadoje II etape.
 
 
Parengė Biologijos mokytoja metodininkė
Jolita Lukošaitienė
 Atnaujinta: 2019-04-15
Grįžti į ankstesnį