Mokyklos naujienos

Projekto „Ugdymo proceso transformavimo skirtinguose edukaciniuose kontekstuose prielaidos, taikant

2019 m. kovo 25–29 d. Suomijoje, Rovaniemio mieste, įvyko jau antras projekto „Ugdymo proceso transformavimo skirtinguose edukaciniuose kontekstuose prielaidos, taikant įtraukiojo ugdymo strategijas“ dalyvių iš Suomijos, Austrijos, Lenkijos ir Lietuvos susitikimas.
 
Projekto partneriai susitiko ir aptarė nuveiktus darbus bei planavo naujus labiausiai į Šiaurę nutolusioje Suomijos akademinėje įstaigoje – Laplandijos universitete. Susitikimą pratęsė dvi dienas trukusi tarptautinė konferencija „Vystant įtraukiąją mokyklą“. Jos metu Balsių progimnazijos pavaduotoja ugdymui Virginija Giršvildienė, mokytojos Asta Antulienė ir Giedrė Vaišnoraitė pristatė mūsų mokyklą įtraukiojo ugdymo kontekste.
 
Susitikimas baigėsi vizitu į tolokai už Poliarinio rato įsikūrusią Aleksanteri´o Kenan´o mokyklą, kuri garsėja sėkmingu darbu, inovacijomis bei pasiryžimu taikyti įtraukųjį ugdymą. Projekto dalyviai turėjo galimybę susipažinti su mokyklos struktūra, darbo organizavimu, stebėti nemažą pamokų, iš kurių išsiskyrė motyvuojančios spec. pedagogės pamokos, vedamos padedant terapiniams šunims.
 
Siekiant pritaikyti įgytą patirtį ir pagerinti ugdimosi kokybę, Balsių mokyklos pilotinėje klasėje bus pradėti taikyti UDL (universalaus dizaino ugdymui) elementai.
 
 
Parengė
Projekto dalyvių grupė:
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Giršvildienė
Anglų k. mokytoja metodininkė Asta Antulienė
Lietuvių k. mokytoja metodininkė Giedrė VaišnoraitėAtnaujinta: 2019-04-04
Grįžti į ankstesnį