Mokyklos naujienos

O kas toliau?

Gegužės mėn. mokykloje debiutavo plakato "O kas toliau?", skirto patyčių prevencijai, kūrybinės dirbtuvės.
 
Dauguma mokinių per klasės valandėles diskutavo apie patyčias ir jų sprendimus. 1-4 kl. mokinukai savo korpusus padabino spalvingais, kupinais jautrių žodžių plakatais. Gegužės 22 d. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo renginyje, kurį šiltai vedė Laura Miškinytė (8A) ir Dominykas Gaigalas (8D). Šiuo renginiu atkreiptas dėmesys į pagarbaus ir draugiško bendravimo pergalę prieš patyčias. Mokiniai rodė vaidinimus, dainas, pranešimus su patarimais ir net specialiai renginiui sukurtą video filmuką. Renginių salė pasipuošė plakatais! Dėkojame už įsitraukimą ir tikimės, kad toliau mums visiems dar geriau seksis puoselėti pagarbos vertybę!
 
 
Parengė
Psichologė Valdonė Isiūnaitė
 Atnaujinta: 2019-05-23
Grįžti į ankstesnį